Akros kollaaž

Akros 4.-10.01.2021 ja AkroZoom

Soovime kõigile klubi liikmetele aktiivset ja arengurohket uut aastat!

Loodetavasti saame peagi jätkata treeningutega tavapärase tunniplaaniga oma tuttavas keskkonnas—võimlemissaalis. Hetkel peame aga leppima erilahenduste väljapakkumisega.
Paraku ei saa me ka pikalt ette öelda oma plaane, sest sõltume riigis kehtivatest nõuetest. Tundub, et intervalliks jääb nädal, mida saame ette planeerida. Teame, et valitsus teeb 7. jaanuaril otsused ka spordi- ja huvitegevuse osas. Igaljuhul on Akros valmis kohanema erinevate tingimustega.

Oma nädalaplaani koostades arvestasime koolivaheaega (ja sellega seonduvaid varasemaid kogemusi), viiruslikku olukorda, vastavust nõuetele/ piirangutele ja “kõhutunnet”.

Paneme lühidalt punktide kaupa ka kirja tähtsamad infokillud käesolevast nädalast (4.-10.01):

1) 4. jaanuaril treeninguid ei toimu.

2) Kõik treenerid saadavad oma gruppidele info hiljemalt 4. jaanuari jooksul.

3) 5.-8. jaanuaril toimuvad Akrose treeningud Zoomi keskkonnas.

Akros + Zoom = AkroZoom.
Kogu täpsem info, tunniplaan, treeningute lingid ja järelvaatamine üleval: http://akros.ee/akrozoom
Me omalt poolt loodame, et proovite aktiivselt kaasa lüüa ja annate meile tagasisidet.

AkroZoom 2

4) Lisaks Zoomi treeningutele, on mitmed treenerid planeerinud oma gruppidele ka õuetreeninguid. Täpsema info saate oma treeneri käest.

5) Vahemikus 4.-10. jaanuaril ei toimu saalides vabatreeninguid. Küll aga on meil plaanis jätkata vabatreeningutega alates 11. jaanuarist.

6) Kõigil huvilistel on võimalik teha Akrose treeneritega eratreeninguid. Täpsemalt on võimalik kokku leppida aeg, koht, teema ja tingimused personaalselt treeneriga.
Treenerite kontaktid leiate: http://akros.ee/kontakt

7) Oleme Teile väga tänulikud, kui saaksite jätkata tavapäraste treeningtasude maksmist. Meie omalt poolt pingutame, et nii piirangute ajal kui ka pärast piiranguid suudaks klubi pakkuda oma liikmetele kvaliteetset teenust ning positiivseid emotsioone.

8) Koos Teie abiga selgitasime välja Akrose 2020. aasta teo—Tuglase 14 saali valmimine. Aitäh, kõigile hääletajatele ja ettepanekute tegijatele.
Kokkuvõte on nähtav: http://akros.ee/archives/4014

9) Oleme avatud Teie ettepanekuteks ja soovitusteks, kuidas saaksime klubitööd paremini korraldada. Oodatud on ka täiesti suurejoonelised, hullumeelsed ja “kastist välja” ettepanekud.

Trennis näeme!
Võimlemisklubi Akros

Heigo Klaos
5246141
akros@akros.ee

www.akros.ee

www.facebook.com/vkakros

www.instagram.com/vk_akros