Akros kollaaž

Võimlemisklubi Akros

Tartu Võimlemisklubi Akros – kes me oleme?

Kas ka sind paelub mõte olla julgem, enesekindlam ja füüsiliselt heas vormis? Siis oled täiesti õiges kohas! Meie, Võimlemisklubi Akros (edaspidi VK Akros) oleme nooruslik ja energiline spordiklubi Tartus. Meie suurim soov ja eesmärk on levitada rõõmu spordi harrastamisest ja luua selleks ideaalsed tingimused nii lastele kui täiskasvanutele.

Võimlemisklubi Akros sündis juba aastal 2007, kuid ametlikult sai meist MTÜ 2009. aastal. Alates sellest ajast oleme täis entusiasmi ja kirge võimlemise (eriti akrobaatika) propageerimisel ning võimlemistreeningute ja -ürituste mitmekesistamisel ning kättesaadavuse suurendamisel.

Meie põhilised tegevused on:

  1/1

  Kas teadsid, et VK Akroses on sul võimalus tegeleda nii harrastus- kui võistlusspordiga?

  Soovid mõõtu võtta teistega või panna ennast proovile? See on sinu valik! Erinevaid spordialasid leiab igale soovile, sealhulgas võimlemine, akrobaatika, parkuur (parkour), Team Gym (akrobaatiline rühmvõimlemine) jne.

  Vaata kindlasti kõiki spordialade võimalusi siit ja anna meile märku, kui soovid lisainfot või nõu!

   1/1

   Kas mu laps on liiga noor või mina liiga vana, et tulla võimlemistrennidesse?

   Kuuleme seda küsimust päris tihti. Kuid ära muretse! Meie uksed on avatud kõigile, alates pisikestest 2-aastastest kuni täiskasvanuteni.

   Meie südameasjaks on võimlemise populariseerimine ja selle kaudu tervisliku elustiili loomine. Oleme tõepoolest pühendunud sellele, et pakkuda võimalusi sportimiseks ning luua rõõmu ja tervist toetav atmosfäär igas vanuses huvilistele.

   Tule kindlasti, liitu meie Tartu Võimlemisklubiga Akros ja avasta rõõm liikumisest ning võimlemisest!

    1/1

    Mida me VK-s Akros tähtsaks peame?

    • Austus – meil kehtivad kokkulepitud reeglid, mida nii klubi töötajad kui ka kõik liikmed omavahelises suhtlemises austavad.
    • Kreatiivsus— toetame ja pöörame tähelepanu headele ideedele ning julgustame neid ellu viima. Oleme avatud uuenduslikele mõtetele ja ideedele.
    • Rõõm jõupingutustest— hindame kõrgelt oma liikmete panust ja pühendumust. Endast parima andmise eest nii treeningutel kui ka väljaspool seda saab väärilise tasu.
    • Ohutus— meie jaoks prioriteet number üks. Anname endast alati maksimumi, et luua ja hoida toetavat vaimset ja füüsilist keskkonda. Soovime, et tunneksid end alati vajaliku ja väärtuslikuna.
    • Sallivus— teeme alati koostööd ja arvestame üksteisega. Eetiliste normide ja väärtuste piires anname endast parima, et märgata ja toetada meie igaühe erinevusi.

    VK Akros on sinu jaoks just selline koht, kus kohtuvad austus, kreatiivsus, rõõm jõupingutustest, ohutus ja sallivus.

     1/1

     Võimlemisklubi Akros

     • Registrikood: 80292287
     • IBAN: EE712200221046955891 (Swedbank)

     Telefonid:

     • +372 58187752 (Helle-Riin Sõmer, juhiabi)
     • +372 5246 141 (Heigo Klaos, juhataja)

     E-posti aadressid:

     Sotsiaalmeedia kanalid: