Akros kollaaž

Partnerakrobaatika

 • aitavad parandada laste jõudu, painduvust ja tasakaalu.
 • lapsed teevad koostööd ja arendavad kehaosade kontrolli, olles samal ajal vastutavad nii enda kui ka oma partneri ohutuse eest.
 • Partnerakrobaatika tugevdab nende lihaseid ja aitab parandada vastupidavust ning painduvust.
 • See arendab koostöö- ja suhtlemisoskust, kuna lapsed õpivad usaldama ja toetama oma partnerit ning koos lahendama keerulisi ülesandeid.

Lisaks füüsilistele tervisele aitab partnerakrobaatika kaasa ka lapse üldisele arengule. Partnerakrobaatika treeningud arendavad ka keskendumisvõimet, enesekontrolli ja eneseväljendust, andes lastele võimaluse avastada oma potentsiaali ja väljendada oma loovust.

Partnerakrobaatika soodustab ka eneseusalduse ja enesehinnangu arengut. Lapsed õpivad usaldama oma võimeid ja õnnestumiste kaudu tugevdavad oma eneseusku. Partnerakrobaatika treeningud annavad lastele võimaluse astuda välja oma mugavustsoonist, seada eesmärke ja saavutada neid, mis omakorda tugevdab nende enesekindlust.

Kokkuvõttes pakub partnerakrobaatika lastele mitmekülgset ja väljakutsuvat treeningut, mis mitte ainult ei paranda nende füüsilist vormi, vaid toetab ka nende üldist arengut ning aitab neil arendada koostöö- ja suhtlemisoskusi.

  1/1

  Partnerakrobaatika treeninggrupid vanuse järgi

  8-11-aastased

  Partnerakrobaatika (7-12 a)