Akros kollaaž

KKK

Meie klubi pakub treeninguid eri vanuses lastele, alustades alates 3. eluaastast. Täpsema info treeninggruppide vanusevahemike kohta leiate igale spordialale pühendatud lehekülgedelt.

Parkuur arendab mitmeid oskusi, sealhulgas jõudu, paindlikkust, kiirust, koordinatsiooni, tasakaalu ja vastupidavust. Lisaks õpetab see lapsi mõistma oma keha ja keskkonda paremini.

Ei, meie batuudihüpete treeningud on kohandatud nii algajatele kui ka kogenud hüppajatele. Meie kogenud treenerid õpetavad ohutuid hüpete tehnikaid ja aitavad arendada oskusi vastavalt lapse individuaalsele tasemele.

TeamGym on võistlusvõimlemise vorm, mis ühendab endas hüpete, vabakava ja trampeti harjutused. See spordiala on mõeldud võistkondadele ja see arendab koostööoskusi ning on suurepärane viis parandada jõudu, painduvust ja koordinatsiooni.

Väikelaste võimlemine on mänguline ja lõbus võimlemise vorm, mis on kohandatud 3-6-aastastele lastele. See aitab arendada laste koordinatsiooni, tasakaalu, painduvust ja enesekindlust.

Cheerleadingu treeningutes õpitakse akrobaatika, tantsu ja hüpete elemente. Treeningud on mõeldud tüdrukutele ja poistele ning need arendavad jõudu, painduvust, koordinatsiooni ja meeskonnatöö oskusi.

Jah, ohutus on meie esmatähtis prioriteet. Kõik õhuakrobaatika treeningud toimuvad kogenud treenerite järelevalve all ja kasutatakse ohutusvarustust, et tagada laste turvalisus.

Lapse saate registreerida meie kodulehel, kus leiate registreerimisvormi. Samuti saate registreerida oma lapse meie klubiga ühendust võttes telefoni teel või e-posti teel.

Jah, me julgustame lapsi proovima erinevaid spordialasid, et leida see, mis neile kõige rohkem sobib. Palun võtke meiega ühendust, et leppida kokku proovitreeningute aeg.