Akros kollaaž

KKK

Jah, ohutus on meie esmatähtis prioriteet. Kõik õhuakrobaatika treeningud toimuvad kogenud treenerite järelevalve all ja kasutatakse ohutusvarustust, et tagada laste turvalisus.

Ei, meie batuudihüpete treeningud on kohandatud nii algajatele kui ka kogenud hüppajatele. Meie kogenud treenerid õpetavad ohutuid hüpete tehnikaid ja aitavad arendada oskusi vastavalt lapse individuaalsele tasemele.

Lapse saate registreerida meie kodulehel, kus leiate registreerimisvormi. Samuti saate registreerida oma lapse meie klubiga ühendust võttes telefoni teel või e-posti teel.

Parkuur arendab mitmeid oskusi, sealhulgas jõudu, paindlikkust, kiirust, koordinatsiooni, tasakaalu ja vastupidavust. Lisaks õpetab see lapsi mõistma oma keha ja keskkonda paremini.

Cheerleadingu treeningutes õpitakse akrobaatika, tantsu ja hüpete elemente. Treeningud on mõeldud tüdrukutele ja poistele ning need arendavad jõudu, painduvust, koordinatsiooni ja meeskonnatöö oskusi.

TeamGym on võistlusvõimlemise vorm, mis ühendab endas hüpete, vabakava ja trampeti harjutused. See spordiala on mõeldud võistkondadele ja see arendab koostööoskusi ning on suurepärane viis parandada jõudu, painduvust ja koordinatsiooni.

Väikelaste võimlemine on mänguline ja lõbus võimlemise vorm, mis on kohandatud 3-6-aastastele lastele. See aitab arendada laste koordinatsiooni, tasakaalu, painduvust ja enesekindlust.

Meie klubi pakub treeninguid eri vanuses lastele, alustades alates 3. eluaastast. Täpsema info treeninggruppide vanusevahemike kohta leiate igale spordialale pühendatud lehekülgedelt.

Jah, me julgustame lapsi proovima erinevaid spordialasid, et leida see, mis neile kõige rohkem sobib. Palun võtke meiega ühendust, et leppida kokku proovitreeningute aeg.