Akros kollaaž

Õhuakrobaatika

Õhuakrobaatika treeningud arendavad laste jõudu, painduvust ja keha kontrolli.

Õhus tehtavad liikumised ja trikid tugevdavad lihaseid ning aitavad parandada vastupidavust ja painduvust. Lisaks pakub õhuakrobaatika ka suurepärast kardiovaskulaarset treeningut, mis aitab parandada üldist füüsilist vormi ja tervist.

Lisaks füüsilistele arendab koordinatsiooni, tasakaalu ja ruumitaju ning õpetab lastele oma keha kontrollima ning täpsustama liigutuste sooritust. Õhuakrobaatika treeningutes õpivad lapsed seadma eesmärke, ületama takistusi ja arendama enesekindlust ning eneseusaldust.

Õhuakrobaatika toetab ka loomingulisust ja eneseväljendust. Lapsed saavad eksperimenteerida erinevate trikkide ja elementidega ning luua oma ainulaadse stiili ja esituse. Õhuakrobaatika treeningud julgustavad loovat mõtlemist, probleemide lahendamist ja väljendusoskust, aidates lastel avastada ja arendada oma loomingulist potentsiaali.

Kokkuvõttes pakub õhuakrobaatika lastele põnevat ja arendavat tegevust, mis mitte ainult parandab nende füüsilist vormi, vaid toetab ka üldist arengut ning arendab olulisi oskusi nagu keha kontroll, enesekindlus ja loomingulisus.

Treeningud toimuvad Õpetaja 9a saalis.

Õhuakrobaatika Akroses