Akros kollaaž

Batuudihüpped

Batuudihüpped aitavad parandada laste kehalist vormi ja tugevdada nende lihaseid ning luustikku. Hüppamine batuudil on suurepärane viis arendada tugevat südametööd ja kardiovaskulaarset vastupidavust, parandades seeläbi üldist tervist ja kehalist võimekust.

Lisaks füüsilisele tervisele aitavad batuudihüpped kaasa ka lapse arengule. Tasakaaluharjutused, mida batuudihüpped hõlmavad, aitavad arendada koordinatsiooni ja kehatunnetust. Lapsed õpivad oma kehaasendit kontrollima ning täpsustama liigutuste sooritust, mis omakorda aitab parandada nende motoorseid oskusi.

Batuudihüpped on suurepärased ka emotsionaalse tervise ja eneseväljenduse jaoks. Hüppamine batuudil pakub lastele võimalust vabastada stressi, parandada meeleolu ja suurendada enesekindlust. Lisaks arendab see nende keskendumisvõimet ja õpetab neid seadma eesmärke ning töötama nende saavutamise nimel.

Kokkuvõttes pakuvad batuudihüpped lastele mitte ainult lõbu ja põnevust, vaid aitavad kaasa nende füüsilisele ja vaimsele tervisele ning üldisele arengule.

Treeningud toimuvad Tuglase 14 saalis

  1/1

  Batuudihüppete treeninggrupid vanuse järgi

  Batuut 2 (võistlusgrupp)

  11-14-aastased

  Batuut 1 (8-14 a)

  Batuut 3 (11-17 a)

  14-17-aastased

  Batuut 3 (11-17 a)

  8-11-aastased

  Batuut 1 (8-14 a)