Akros kollaaž

Cheerleading

Cheerleadingu treeningud aitavad parandada laste füüsilist vormi ja arendada nende lihaseid. Selle spordiala hüpped, tõsted ja akrobaatilised elemendid tugevdavad keha erinevaid osi, sealhulgas jalalihaseid, käsi ja tuuma. Regulaarne treenimine cheerleadingus parandab vastupidavust, painduvust ja üldist kehakoordinatsiooni.

Lisaks füüsilisele tervisele aitab cheerleading kaasa sportlase üldisele arengule. See spordiala arendab eneseväljendusoskust ja suhtlemisoskust, kuna cheerleading hõlmab rühmatööd ja meeskonnatööd. Sportlased õpivad koos teistega töötama, toetama ja motiveerima ning arendavad seeläbi olulisi sotsiaalseid oskusi.

Cheerleading aitab kaasa sportlase enesehinnangu ja enesekindluse arengule. Esinemised ja võistlused annavad sportlasele võimaluse näidata oma oskusi ja saavutusi suurele publikule ning see omakorda tugevdab nende usku endasse ja enesekindlust. Cheerleading treeningutes õpivad lapsed seadma eesmärke, töötama nende nimel ja kogema rõõmu oma saavutustest.

Kokkuvõttes pakub cheerleading sportlastele mitmekülgset treeningut, mis mitte ainult ei aita parandada nende füüsilist vormi, vaid toetab ka nende üldist arengut ja enesekindlust.

Treeningud toimuvad Tuglase 14 saalis.

  1/1

  Cheerleading treeninggrupid vanuse järgi

  11-14-aastased

  Cheerleading (all girl: 11-17 a)

  14-17-aastased

  Cheerleading (all girl: 11-17 a)

  16+ a ja täiskasvanud

  Cheerleading (coed: 16+a)