Akros kollaaž

Liikumistreening

Akros alustab täiesti uute ja seniolematute treeninggruppidega— LIIKUMIStreeningutega.
Treeningutel pööratakse enim tähelepanu põhiliikumisoskuste arengule— keha valitsemine, kehakontroll, edasiliikumine (nt jooksud, hüpped), vahendi käsitlemine (nt palli viskamine ja püüdmine, hüpitsaga hüppamine) jne. Tegevused toimuvad mängulises vormis ja rõhk on liikumisrõõmul. Tulenevalt tunniteemast, toimuvad treeningud sise- või välitingimustes (osalejaid teavitatakse ette enne treeningut).

Kuna treeningud toimuvad üks kord nädalas, siis sobivad nii alles alustavatele kui ka juba mõnes treeninggrupis osalevale lapsele lisatreeninguna.

Treeningud toimuvad Net spordihalli (Ihaste tee 9), 2. korruse saalis või spordihoone lähistel õues.

  1/1

  Kuutasu: 35 eurot

  Kohtade arv piiratud! Registreerimiseks on vajalik täita ankeet ja valida õige grupp: Liikmetaotlus Võimlemisklubi Akros – Võimlemisklubi Akros (sportlyzer.com)
  Lisainfo: 5246141 (Heigo), akros@akros.ee

  Ave Aviste on õppinud füsioterapeudiks, töötanud nii füsioterapeudi kui massöörina. Hetkel õpib Tartu Ülikoolis kehalise kasvatuse ja spordi erialal.  Sportlik erialane taust on kergejõustik ja kõige enam meeldib talle joosta, hästi kiiresti ja kaugele. Ave jaoks oluline, et liikumine seostuks nii lastele kui suurtele positiivsuse ja rõõmuga! Me kõik oleme loodud liikuma ja Ave usub, et igaühe jaoks on olemas temale kõige sobivam ja meeldivam liikumisvõimalus.

  Hanna Britt Laursoo (väga paljude jaoks Anni 🙂) on lõpetanud Tartu Ülikooli kehalise kasvatuse ja spordi eriala ning omab EKR 5. taseme treeneri kutsetunnistust spetsialiseerumisega murdmaasuusatamisele. Anni 😊 on suusatamisega tegelenud alates 5ndast eluaastast ning treeneritööd on teinud alates 2019. aastast, eelkõige mudilastega. Treeneri ametis armastab ta kõige rohkem tööd just lastega. Hanna Britt on alati positiivne ja rõõmsameelne ja nakatab sellega ka igat trennis osalejat.

   1/1