Akros kollaaž

Töötoad augustis

Kõigil soovijatel (ka mitteliikmetel) on võimalik augustis töötubades osaleda.
Hea võimalus jätkata sportimisega, proovida midagi uut või olla lihtsalt aktiivne.
Sobib ka vahelduseks ja üldkehaliseks ettevalmistuseks teiste spordialade harrastajatele.
Leia endale sobiv teema ning tule julgesti kohale.
Eelnev kogemus pole vajalik, tähtis on enda huvi ja soov pingutada.
Leiame igaühe jaoks sobivad harjutused, et saaksid meiega areneda.

Töötoad toimuvad Näituse 33 või Õpetaja 9a (Tartu) saalis.

Makse saaja: Võimlemisklubi Akros
IBAN: EE712200221046955891 (Swedbank)
Selgituseks: võimleja nimi, töötuba

Töötoast osavõtuks palume täita ankeedi: https://forms.gle/6eBdmY4wiNSwG1p3A

L 8. august, kell 12.00-15.00, Õhuakrobaatika (8-10 aastastele), Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. Tulla võivad kõik, kellel soov midagi uut ja huvitavat proovida. Eelnevaid kogemusi pole vaja, teeme nii kanga kui ka rõnga peal erinevaid harjutusi, mis arendavad jõudu, painduvust ja koordinatsiooni. Treeningriieteks sobivad pikad püksid ja võid kaasa võtta lukuta pusa või pikkade varrukatega särgi. Töötoa osalustasu 15 eurot.Õhuakrobaatika Akroses


L 8. august, kell 16.00-19.00, Õhuakrobaatika (11+ a ja täiskasvanud), Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. Tulla võivad kõik, kellel soov midagi uut ja huvitavat proovida. Eelnevaid kogemusi pole vaja, teeme nii kanga kui ka rõnga peal erinevaid harjutusi, mis arendavad jõudu, painduvust ja koordinatsiooni. Treeningriieteks sobivad pikad püksid ja võid kaasa võtta lukuta pusa või pikkade varrukatega särgi. Töötoa osalustasu 15 eurot.

E 10. august, kell 10.30-12.30, AERIAL ehk KÄTETA HUNDIRATASNäituse 33. Treener Karl Sala. Põhieesmärgiks on õpetada ja parandada käteta hundiratast. Töötoas osalemise eelduseks on oskus sooritada hundiratast. Töötuba sobib ka nendele, kes juba oskavad käteta hundiratast. Neile õpetame erinevaid kombinatsioone ja variatsioone. Töötoa osalustasu 10 eurot.

Aerial

T 11. august, kell 10.00-12.00, Salto taha, Näituse 33. Treenerid Oliver Arg ja Tanel Altement. Põhieesmärgiks on õpetada ja parandada saltot taha. Töötoas osalemiseks ei ole mingeid eelnevaid oskuseid tarvis, seega sobib töötuba kõigile. Töötuba sobib ka nendele, kes juba oskavad saltot teha. Neile õpetame erinevates asendites saltot ning ka vintide pööramist. Töötoa osalustasu 10 eurot.

K 12. august, kell 10.00-12.00, Salto ette, Näituse 33. Treenerid Oliver Arg ja Tanel Altement. Põhieesmärgiks on õpetada ja parandada saltot ette. Töötoas osalemiseks ei ole mingeid eelnevaid oskuseid tarvis, seega sobib töötuba kõigile. Töötuba sobib ka nendele, kes juba oskavad saltot teha. Neile õpetame erinevates asendites saltot ning ka vintide pööramist. Töötoa osalustasu 10 eurot.

N 13. august kell 18.00-20.00, Parkour ja Freerun, Näituse 33. Treener Reimo Kivine. Töötoas on võimalik õppida trikke, mida tavapärastes akrobaatika ja parkuuri trennides ei õpita. Alates sideflipist, lõpetades erinevate seinasaltodega. Ei loe, mis tasemel sa oled, sest trikke on palju ja midagi uut õpid kindlasti.Töötoa osalustasu 10 eurot.

pht999_43 (1)

T 25. august, kell 10.00-12.00, Salto taha, Näituse 33. Treenerid Oliver Arg ja Tanel Altement. Põhieesmärgiks on õpetada ja parandada saltot taha. Töötoas osalemiseks ei ole mingeid eelnevaid oskuseid tarvis, seega sobib töötuba kõigile. Töötuba sobib ka nendele, kes juba oskavad saltot teha. Neile õpetame erinevates asendites saltot ning ka vintide pööramist. Töötoa osalustasu 10 eurot.

T 25. august, kell 18.00-20.00, Slackline, Näituse 33. Treener Kristjan Kullamaa. Sobib  osalejatele, kel on huvi slackline’i ning koordinatsiooni, tasakaalu ja reaktsioonikiiruse arendamise vastu. Töötoa eesmärgiks on anda inimestele võimalus proovida midagi uut ja ainulaadset, milleks on tasakaaluliinil kõndimine, lihtsamate staatiliste elementide sooritamine, lõpetades liinil dünaamiliste elementidega nagu hüpped, pöörded jne. Slackline kui spordiala arendab keha tasakaalu, rakendades töösse kogu kere süvalihased. Süvalihased on keret ja vööpiirkonda katvad väikesed lihased, tänu nendele saame muuta oma liigutused ühtseks tervikuks ning ühtlasi on süvalihaste treenimine nii tippsportlasele kui ka  harrastajale vigastuse vältimise seisukohalt väga olulisel kohal. Töötoa osalustasu 10 eurot.

IMG_5210 (1)

N 27. august, kell 10.00-12.00, Salto ette, Näituse 33. Treenerid Oliver Arg ja Tanel Altement. Põhieesmärgiks on õpetada ja parandada saltot ette. Töötoas osalemiseks ei ole mingeid eelnevaid oskuseid tarvis, seega sobib töötuba kõigile. Töötuba sobib ka nendele, kes juba oskavad saltot teha. Neile õpetame erinevates asendites saltot ning ka vintide pööramist. Töötoa osalustasu 10 eurot.

T 27. august, kell 18.00-20.00, Slackline, Näituse 33. Treener Kristjan Kullamaa. Sobib  osalejatele, kel on huvi slackline’i ning koordinatsiooni, tasakaalu ja reaktsioonikiiruse arendamise vastu. Töötoa eesmärgiks on anda inimestele võimalus proovida midagi uut ja ainulaadset, milleks on tasakaaluliinil kõndimine, lihtsamate staatiliste elementide sooritamine, lõpetades liinil dünaamiliste elementidega nagu hüpped, pöörded jne. Slackline kui spordiala arendab keha tasakaalu, rakendades töösse kogu kere süvalihased. Süvalihased on keret ja vööpiirkonda katvad väikesed lihased, tänu nendele saame muuta oma liigutused ühtseks tervikuks ning ühtlasi on süvalihaste treenimine nii tippsportlasele kui ka  harrastajale vigastuse vältimise seisukohalt väga olulisel kohal. Töötoa osalustasu 10 eurot.

 

Töötoast osavõtuks palume täita ankeedi: https://forms.gle/6eBdmY4wiNSwG1p3A

Lisainfo: akros@akros.ee või 5246141 (Heigo Klaos)