Akros kollaaž

Hooaja lõpp, treeningud, suvi, laager jpm

Treeningud kevadel ja suvel 2019

Kõrveküla ja Midrimaa lasteaia ning Descartes’ Kooli treeningud selleks hooajaks on lõppenud.

Ülejäänud gruppide treeningud toimuvad 14. juunini tavapärase tunniplaani alusel. Juunitasu on 15 eurot (teisele pereliikmele 10 eurot). 

Edasiste treeningute info saadame esimesel võimalusel.

Kindlasti jätkame suvel ka vabatreeningutega (võimalus treenida saalis omal käel, vajadusel saab küsida treenerilt abi). Vabatreeningud toimuvad pühapäeviti kell 17.00-20.00 Näituse 33. Korratasu 6 eurot (Akrose liikmele 4 eurot).

Suvel on võimalik osa võtta  erinevatest linnalaagritest, töötubadest, eritreeningutest, sündmustest jne, millest anname esimesel võimalusel erinevaid kanalite (koduleht, Facebook, Instagram, e-mail) kaudu teada.

 

AkrosPark2019

Kogu info: www.akros.ee/akrospark

16. juuni 2019, kell 11.00-18.00 toimub Tähtvere Puhkepargis perepäeva formaadis sündmus, kus tegevust leiavad nii kõige väiksemad kui suuremad liikumishuvilised.

Kõigil huvilistel on võimalik proovida erinevaid spordialasid (parkuur, slackline, akrobaatika, akrojooga jne) ja panna enda proovile ka võistluses (toimuvad Eesti esimesed võistlused parkuuris ja slackline’s!).

Akros-perepäev-flayer-08

Kui soovite teha koostööd (sponsori või toetajana, vabatahtlikuna), siis oleme ettepanekutele väga avatud. Palun tehke seda esimesel võimalusel, sest siis saame tagada ka Teie (ettevõtte) reklaami oma kanalites (videos, plakatitel, sotsiaalmeedias jne).

Sotsiaalmeedia

Et olla kursis meie viimaste tegemistega ning põnevate piltide ja videodega, siis jälgi meid ka sotsiaalmeedias.
Instagram: www.instagram.com/vk_akros

Facebook: www.facebook.com/vkakros

Ahhaa insta reklaam 2

 

VK Akrose suvelaager

Laager toimub 19.-23. august 2019 Nõo Põhikoolis ja Spordihoones (Nõo, 61601 Tartu maakond)

Oodatud on kõik nii klubis juba treenivad noormehed ja neiud kui ka uued huvilised vanuses 7.-…. aastat.

Laagris toimuvad saali- ja staadionitreeningud ning erinevad meelelahutusüritused: meisterdamine, kinoõhtu, seltskonnamängud, spordivõistlused ja palju muud põnevat. Veedame palju aega värskes õhus.

Täpsem info ja registreerimine: www.akros.ee/laager2019

 

Laager 2018

 

Sünnipäevad, koolitused, töötoad jne Akrose saalis või väljaspool

Kui on soovi pidada sündmust Akrose abil, siis anna meile oma soovist teada. Saame pakkuda saali (Näituse 33 või Õpetaja 9a), juhendajat, aktiivseid tegevusi jne nii lastele kui täiskasvanutele.

20180929_110402

Treeningud täiskasvanutele

Vabajõustik*

Teisipäeviti ja neljapäeviti 

kell 8.00-9.00

Näituse 33, Tartu (Võimlemisklubi Akros)

*Jõutreening, kus koormuse saamiseks kasutatakse peamiselt keha raskust. Funktsionaalsete ning mitmekesiste harjutuste tegemisega saavutatakse hea tasakaal, koordinatsioon, painduvus ja vorm. Treeningute käigus õpitakse ka akrobaatilisi elemente (tirel, kätelseis, hundiratas, saltod jms).

Trenn sobib kõigile, sest koormus valitakse individuaalse treenituse põhjal.

Lisaks on võimalik tulla ka akrobaatika, slackline ja parkuuri treeningutele. Täpsem info kodulehel.

20180929_094632

2018/2019 treeningtasud, arved ja ülevaated

Kui Teil on tekkinud küsimusi seoses treeningtasudega või soovite ülevaadet oma saldoseisust, siis võtke julgesti ühendust. Kirjutage meile ja vastame esimesel võimalusel.

 

Teiepoolne tagasiside ja ettepanekud

Aita meil arendada Akrost! Igasugugune tagasiside, soovitused, ettepanekud, tähelepanekud lõppeva hooaja või hoopis uued ideed, algava hooaja suhtes, on väga oodatud. Oleme avatud diskussiooniks ning püüame Teie mõtteid ka ellu viia. Oodatud on nii väikesed lihtsastiteostatavad kui ka suured fantaasiarikkad ettepanekud, edasiviivad mõtted ning konstruktiivse kriitika.

Akros brainstorm1

 

Ilusat hooaja lõppu ja aktiivset suve!

Teie VK Akros

 

Lisainfo:

Heigo Klaos

Võimlemisklubi Akros

5246141
akros@akros.ee
www.akros.ee
www.facebook.com/vkakros
www.instagram.com/vk_akros