Treeningute ajad

UUS! Hooaja 2018/2019 tunniplaanid.

Alloleva nimekirja järgi on võimalik leida hõlpsamini sobiv treeninggrupp.

Vaadake järele, valige grupp, täitke proovitreeningu ankeet ja tulge kohale.

NB! Õpetaja 9a saalis alustame 3. septembrist, Näituse 33 saalides 10.septembrist!

2-4 aastased

  • Võimlemine (2-4 a) Sipsik: R 15.30-16.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Võimlemine (2-4 a) Minion: R 16.30-17.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Võimlemine (3-4 a) Viplala: R 17.30-18.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Võimlemine (3-4 a) Smurfid: R 18.30-19.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Võimlemine 1 (3-4 a): T ja N 16.30-17.30; Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Võimlemine 2 (3-4 a): T ja N 17.30-18.30; Veeriku Spordikeskus, Näituse 33

5-7 aastased

  • Akrobaatika (5-7 a) Aladdin: E ja K 17.00-18.00, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Akrobaatika (5-7 a) Pinocchio: T ja N 16.30-17.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Akrobaatika (5-7 a) Simba: T ja N 17.30-18.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Akrobaatika 5 (5-7 a): E ja K 17.30-18.30; Veeriku Spordikeskus, Näituse 33

7-9 aastased

  • Hommikune grupp! Akrobaatika (7-9 a) Hermes: E ja N 10.15-11.15, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Hommikune grupp! Akrobaatika (7-9 a) Alvin: E ja N 11.15-12.15, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Akrobaatika (7-9 a) Sinbad: E ja K 13.30-14.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Akrobaatika (7-9 a) Peeter Paan: E ja K 18.00-19.00, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Akrobaatika (7-9 a) Asterix: T ja N 13.30-14.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Hommikune grupp! Akrobaatika (7-9 a): E ja K 8.30-9.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Hommikune grupp! Akrobaatika (7-9 a): E ja K 9.30-10.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Üldkehaline ettevalmistus 1 (7-9 a): E ja K 13.00-14.00, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika 1 (7-9 a): E ja K 13.30-14.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika 4 (7-9 a): E ja K 16.30-17.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika 6 (7-9 a): T ja N 13.00-14.00, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Parkuur 3 (8-11 a): T ja N 18.30-19.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Team Gym 1 (7-9 a) edasijõudnud: T ja N 13.30-14.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33

9-11 aastased

  • Akrobaatika (9-11 a) Lancelot: E ja K 14.30-15.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Akrobaatika (9-11 a) Herakles: T ja N 14.30-15.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Akrobaatika (10-12 a) Winnetou: T ja N 15.30-16.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Akrobaatika (10-12 a) Mowgli: T ja N 18.30-19.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Üldkehaline ettevalmistus 2 (9-11 a): E ja K 14.00-15.00, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika 2 (9-11 a): E ja K 14.30-15.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika 7 (9-11 a): T ja N 14.00-15.00, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika 9 (9-11 a): T ja N 18.30-19.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika (tüdrukud 8-11 a): E ja K 18.30-19.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Parkuur 3 (8-11 a): T ja N 18.30-19.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Team Gym 1 (9-11 a) edasijõudnud: T ja N 14.30-15.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33

12- 15 aastased

  • Akrobaatika (12-16 a) Matrix, edasijõudnud: E ja K 15.30-17.00, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Akrobaatika (12-16 a) Tarzan, edasijõudnud: E ja K 19.00-20.30, VK Akros, Õpetaja 9a
  • Üldkehaline ettevalmistus 3 (12-…): E ja K 15.00-16.00, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika 3 (12-… a): E ja K 15.30-16.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika 8 (12-… a): T ja N 15.00-16.00, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika 10 (12-15 a): T ja N 19.30-20.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika (tüdrukud 12-… a): T ja N 16.00-17.00, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrobaatika (tüdrukud 12-… a) edasijõudnud: E ja K 17.00-18.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Parkuur 2 (12-… a) edasijõudnud: T ja N 17.00-18.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Parkuur 1 (12-… a): E ja K 16.00-17.00, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Slackline (12-… a) E ja K 18.30-19.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Team Gym 1 (12-15 a) edasijõudnud: T ja N 15.30-16.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33

Noored ja täiskasvanud

  • Akrobaatika ja ÜKE (noored ja täiskasvanud): T ja N 20.30-22.00, Õpetaja 9a/ Näituse 33
  • Parkuur 4 (täiskasvanud): T ja N 19.30-20.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Slackline (noored ja täiskasvanud) E ja K 19.30-21.00, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Vabajõustik 1 ehk ÜKE (noored ja täiskasvanud): T ja N 7.00-8.00, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Vabajõustik 2 ehk ÜKE (noored ja täiskasvanud): T ja N 8.00-9.00, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33
  • Akrojooga (täiskavanud): E ja K 19.30-22.30, Veeriku Spordikeskus, Näituse 33

 

Õpetaja 9a (Tartu) saalis alustame treeningutega 2. septembrist 2018!

NB! Tunniplaani vaadates, valige noolte abil sobilik ajavahemik (nädal, nt 03.09.2018-09.09.2018).

 

Veeriku Spordikeskuses, Näituse 33 (Tartu), alustame treeningutega 10. septembrist 2018!

NB! Tunniplaani vaadates, valige noolte abil sobilik ajavahemik (nädal, nt 10.09.2018-16.09.2018).

 

Lisame juurde ka kogu kalendri, kus saate ise seada filtreid (valida treeninggruppe või asukohta, kuvada nimekirja või kuu lõikes jne). Ehk on nii mugavam.

 

NB! Tartu Veeriku Koolis alustame 10. septembrist. Info peagi tulekul.

NB!! Treeningutega Kõrveküla Lasteaias Päikeseratas ja  Tartu Lasteaias Midrimaa alustame oktoobrist 2018.

 Info peagi tulekul!

Proovitreeningule registreerimiseks täitke ankeet.

Lisainfo: 5246141 (Heigo), akros@akros.ee