Treeningute ajad

Hooaja 2019/2020 tunniplaan (täiendatud 13.02.2020)

Grupi nimede juures olevatest numbritest ei tasu lasta end segada (need on hetkel gruppide eristamiseks üksteisest). Lähtuge valiku tegemisel: spordialast, võimleja vanusest, toimumisajast ja kohast. Kui leidsite endale võimaliku variandi, siis jätke see meelde (kui on mitu sobilikku gruppi, siis märkige ka märkustena need).

Kui sobilik grupp on leitud, siis täitke liikmetaotlus (märkige kindlasti grupp) ja jääge ootama meiepoolset kinnitust.

2-5 aastased

  • Võimlemine 5 (2-4 a): E 10.35-11.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Võimlemine 6 (2-4 a): E 11.35-12.30, Näituse 33. UUS GRUPP! Alustame 2.03.2020.
  • Võimlemine 1 (3-5 a): T või N 16.35-17.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Võimlemine 2 (3-5 a): T või N 17.30-18.25, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Võimlemine 3 (2-4 a): K 10.35-11.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Võimlemine 4 (2-4 a): K 11.35-12.30, Näituse 33.
  • Võimlemine (2-4 a) Sipsik: R 15.30-16.30, Õpetaja 9a. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Võimlemine (2-4 a) Minion: R 16.30-17.30, Õpetaja 9a.  
  • Võimlemine (3-5 a) Viplala: R 17.30-18.30, Õpetaja 9a. 
  • Võimlemine (3-5 a) Smurfid: R 18.30-19.30, Õpetaja 9a. 

5-7 aastased

  • Akrobaatika 12 (5-7 a): E ja K 15.30-16.30, Näituse 33. 
  • Akrobaatika 5 (5-7 a): E ja K 17.30-18.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Parkuur 2 (5-7 a): T ja N 17.30-18.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Akrobaatika (5-7 a) Aladdin: E ja K 17.00-18.00, Õpetaja 9a. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Akrobaatika (5-7 a) Pinocchio: T ja N 16.30-17.30, Õpetaja 9a. 
  • Akrobaatika (5-7 a) Simba: T ja N 17.30-18.30, Õpetaja 9a. 

7-9 aastased

  • Hommikune grupp! Akrobaatika 16 (7-10 a): E ja K 9.30-10.30, Näituse 33.
  • Akrobaatika 1 (7-9 a): E ja K 13.30-14.30, Näituse 33.
  • Akrobaatika 11 (7-9 a): E ja K 14.30-15.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Akrobaatika 4 (7-9 a): E ja K 16.30-17.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Akrobaatika 6 (7-9 a): T ja N 14.00-15.00, Näituse 33.
  • Parkuur 3 (8-11 a): T ja N 18.30-19.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Hommikune grupp! Tsirkus 1 (7-9 a): E ja K 10.15-11.15, Õpetaja 9a. Treeningud algavad 18.09.
  • Hommikune grupp! Tsirkus 2 (7-9 a): E ja K 11.15-12.15, Õpetaja 9a. Treeningud algavad 18.09.
  • Akrobaatika (8-10 a) Peeter Paan: E ja K 18.00-19.00, VK Akros, Õpetaja 9a. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Hommikune grupp! Akrobaatika (7-9 a) Hermes: E ja K 10.15-11.15, Õpetaja 9a.
  • Akrobaatika (8-11 a) Asterix: T ja N 13.30-14.30, VK Akros, Õpetaja 9a.
  • Team Gym 1 (8-15 a) edasijõudnud: T ja N 15.00-16.30, L 10.00-11.30 Näituse 33. Liituda saavad vaid edasijõudnud (treeneri nõusolekul)!

9-11 aastased

  • Akrobaatika 2 (9-11 a): E ja K 14.30-15.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Parkuur 5 (8-11 a): E ja K 17.30-18.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Parkuur 3 (8-11 a): T ja N 18.30-19.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Slackline 16 (8-14 a, algajad) E ja K 18.30-19.30, Näituse 33.
  • Parkuur 3 (8-11 a): T ja N 18.30-19.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Akrobaatika 9 (9-12 a): T ja N 18.30-19.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Akrobaatika (10-12 a) Lancelot: E ja K 14.30-15.30, Õpetaja 9a.
  • Akrobaatika (9-11 a) Herakles: T ja N 14.30-15.30, Õpetaja 9a.
  • Akrobaatika (10-12 a) Winnetou: T ja N 15.30-16.30, Õpetaja 9a. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Akrobaatika (11-13 a) Mowgli: T ja N 18.30-19.30, Õpetaja 9a. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Team Gym 1 (8-15 a) edasijõudnud: T ja N 15.00-16.30, L 10.00-11.30 Näituse 33. Liituda saavad vaid edasijõudnud (treeneri nõusolekul)!

12-15 aastased

  • Akrobaatika 3 (12-… a): E ja K 15.30-16.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Parkuur 1 (12-… a): E ja K 16.30-17.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Akrobaatika 14 (tüdrukud 12-15 a): E ja K 18.30-19.30, Näituse 33.
  • Slackline 1 (8-14 a, algajad) E ja K 18.30-19.30, Näituse 33.
  • Akrobaatika 13 (tüdrukud 12-…): T ja N 16.30-17.30, Näituse 33.
  • Akrobaatika 7 (12-… a): T ja N 15.00-16.00, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Akrobaatika 10 (12-15 a): T ja N 19.30-20.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Parkuur 4 (noored, täiskasvanud, edasijõudnud): T ja N 19.30-20.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Team Gym 1 (8-15 a) edasijõudnud: T ja N 15.00-16.30, L 10.00-11.30 Näituse 33. Liituda saavad vaid edasijõudnud (treeneri nõusolekul)!
  • Akrobaatika (11-13 a) Mowgli: T ja N 18.30-19.30, Õpetaja 9a. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Akrobaatika (12-16 a) Matrix, edasijõudnud: E ja K 15.30-17.00, Õpetaja 9a. Liituda saavad vaid edasijõudnud (treeneri nõusolekul)!
  • Akrobaatika (12-16 a) Tarzan, edasijõudnud: E ja K 19.00-20.30, Õpetaja 9a. Liituda saavad vaid edasijõudnud (treeneri nõusolekul)!

 Noored ja täiskasvanud

  • Slackline 2 (noored, täiskasvanud, edasijõudnud) E ja K 19.30-21.00, Näituse 33.
  • Akrobaatika ja ÜKE 3 hommikuti (16+, täiskasvanud): T ja N 7.00-8.00, Näituse 33.
  • Akrobaatika ja ÜKE 4 hommikuti (16+, täiskasvanud): T ja N 8.00-9.00, Näituse 33.
  • Akrobaatika ja ÜKE 1 (noored ja täiskasvanud): T ja N 20.30-22.00, Näituse 33.
  • Parkuur 4 (noored, täiskasvanud, edasijõudnud): T ja N 19.30-20.30, Näituse 33. Grupp on täitunud ja hetkel liituda ei saa.
  • Akrobaatika ja ÜKE 2 (noored ja täiskasvanud): E ja K 20.30-22.00, Õpetaja 9a.

Vabatreening

  • Vabatreening (kõik vanused): P 17.00-20.00, Näituse 33.

Lisainfo: 5246141 (Heigo Klaos), akros@akros.ee