Akros kollaaž

Treeningud ja töötoad juulis ning suvelaager augustis. Täiendatud 24.07!

Sel aastal toimuvad treeningud ka juulis. Kõigil soovijatel (ka mitteliikmetel) on võimalik suvel treeningutel osaleda. Hea võimalus jätkata treeningutega, proovida midagi uut või olla lihtsalt aktiivne. Sobib ka vahelduseks ja üldkehaliseks ettevalmistuseks teiste spordialade harrastajatele.

Leia endale sobiv aeg ja grupp ning tule julgesti kohale.

Eelnev kogemus pole vajalik, tähtis on enda huvi ja soov pingutada.

Leiame igaühe jaoks sobivad harjutused, et saaksid meiega areneda.

10764237152_IMG_4443

Kõik treeningud ja töötoad toimuvad Näituse 33 (Tartu) saalis, mis asub Veeriku Spordikeskuses.

Vanus 7-16 a:

Täiskasvanud:

Treeningute kuutasu 30 eurot või 6 eurot/kord.

Treeningutest osavõtuks palume täita alloleva ankeedi.

[gravityform id=”11″ title=”true” description=”true”]

Vabatreeningud:

Alates 3. juulist  on kõigil huvilistel võimalik meie saalis (Näituse 33, Veeriku Spordikeskus, Tartu) treenida ka esmaspäeviti ja kolmapäeviti.
Saal on avatud kell 17.00-20.00. Kohal ka juhendaja(d).
Kui tahad harjutada, treenida omal käel või vajad treeneri abi, siis on Sul selleks võimalus.

Eelnevalt registreerida end vabatreeningule vaja ei ole, piisab kohaletulekust.
Korratasu kõigile 6 eurot.

 

Lisaks toimuvad erinevad töötoad:

E 8. juuli, kell 9.00-13.00, Akrobaatika algõpetus (põhiasendid, tirelid ette ja taha, tiritamm, kätelseis, hundiratas, juurdeviivad harjutused saltoks).

R 12. juuli, kell 9.00-13.00, Salto ette 1 (põhieesmärgiks on õpetada ja parandada saltot ette. Töötoas osalemiseks ei ole mingeid eelnevaid oskuseid tarvis, seega sobib töötuba kõigile. Töötuba sobib ka nendele, kes juba oskavad saltot teha. Neile õpetame erinevates asendites saltot ning ka salto ajal vintide pööramist).

E 15. juuli, kell 9.00-13.00, Salto taha 1 (põhieesmärgiks on õpetada ja parandada saltot taha. Töötoas osalemiseks ei ole mingeid eelnevaid oskuseid tarvis, seega sobib töötuba kõigile. Töötuba sobib ka nendele, kes juba oskavad saltot teha. Neile õpetame erinevates asendites saltot ning ka samal ajal vintide pööramist).

E 15. juuli, kell 18.00-20.00, Slackline (taskaaluliini) algõpetus 1

Töötoa eesmärgiks on anda inimestele võimalus proovida midagi uut ja ainulaadset, milleks on tasakaaluliinil kõndimine, lihtsamate staatiliste elementide sooritamine, lõpetades liinil dünaamiliste elementidega nagu hüpped, pöörded ja palju muud.

Slackline kui spordiala arendab keha tasakaalu, rakendades töösse kogu kere süvalihased. Süvalihased on keret ja vööpiirkonda katvad väikesed lihased, tänu nendele saame muuta oma liigutused ühtseks tervikuks ning ühtlasi on süvalihaste treenimine nii tippsportlasele kui ka  harrastajale vigastuse vältimise seisukohalt väga olulisel kohal.

T 16. juuli, kell 18.00-20.00, Slackline (taskaaluliini) algõpetus 2

K 17. juuli, kell 9.00-13.00, Salto ette 2 (põhieesmärgiks on õpetada ja parandada saltot ette. Töötoas osalemiseks ei ole mingeid eelnevaid oskuseid tarvis, seega sobib töötuba kõigile. Töötuba sobib ka nendele, kes juba oskavad saltot teha. Neile õpetame erinevates asendites saltot ning ka salto ajal vintide pööramist. Lisaks õpime tublimatega ka kahekordset saltot ette).

K 17. juuli, kell 18.00-20.00, Slackline (taskaaluliini) algõpetus 3

R 19. juuli, kell 9.00-13.00, Salto taha 2 (põhieesmärgiks on õpetada ja parandada saltot taha. Töötoas osalemiseks ei ole mingeid eelnevaid oskuseid tarvis, seega sobib töötuba kõigile. Töötuba sobib ka nendele, kes juba oskavad saltot teha. Neile õpetame erinevates asendites saltot ning ka samal ajal vintide pööramist. Tublimad saavad õppida ka kahekordset saltot taha).

R 26. juuli, kell 9.00-13.00, Aerial ehk käteta hundiratas. KOHAD TÄIS! Kahjuks ei saa enam registreerida. Vabandame! Kes registreerisid end töötuppa hiljemalt 23.07, on oodatud.

Põhieesmärgiks on õpetada ja parandada käteta hundiratast. Töötoas osalemise eelduseks on oskus sooritada hundiratast. Töötuba sobib ka nendele, kes juba oskavad käteta hundiratast. Neile õpetame erinevaid kombinatsioone ja variatsioone.

Ühe töötoa hind on 15 eurot*.

*Kui võimleja osaleb mitmes töötoas, siis alates teisest töötoast on hind 10 eurot (nt 2 töötuba= 25 eurot, 3 töötuba= 35 eurot jne).

Osalema on oodatud kõik huvilised alates 7-ndast eluaastast kuni täiskasvanuteni välja. Kõikides töötubades on võimalik kohaldada harjutusi individuaalselt, vastavalt võimleja oskustele.

 

Laager 2018

Võimlemisklubi Akros kutsub augustis laagrisse!

Kui Sulle meeldib akrobaatika, parkuur, slackline, trikitamine jne.

Oled alles algaja või juba edasijõudnu, küll me leiame sulle sobiva väljundi.

Laagri ajaks on Nõo spordihoonsesse viidud kõik vajalikud vahendid et saaksid õppida trikke ja omandada uusi oskusi. Kohal väga heal tasemel treenerid, batuudid, airtrackid, matid, slackline’d, võimlemiskastid (parkuuri jaoks), airbag jne. Kõik vajalik, et saaksid Akrosega areneda.

Oodatud on kõik nii klubis juba treenivad noormehed ja neiud kui ka uued huvilised vanuses 7.-…. aastat.

NB! Julgesti on oodatud ka täiskasvanud (võite liituda ka ainult treeningute ajaks, kui tervet laagrit olla ei saa/ soovi). Andke oma soovidest teada ja pakume Teile võimalusi.
TOIMUMISAEG: 19.-23. august 2019

TOIMUMISKOHT: Nõo Põhikool (Kalju Aigro 3, Nõo, 61601 Tartu maakond): majutus,

Nõo Spordihoone (Kalju Aigro 3, Nõo, 61601 Tartu maakond): sportlikud tegevused.

TEGEVUSED: Laagris toimuvad saali- ja staadionitreeningud ning erinevad meelelahutusüritused: meisterdamine, kinoõhtu, seltskonnamängud, spordivõistlused ja palju muud põnevat. Veedame palju aega värskes õhus.

LAAGRITASU: Laagritasu on 140 €* ja sisaldab treeninguid 2 x päevas, toitlustamist 3 x päevas (+ õhtuoode), ööbimist koolimajas, laagri T-särki, spordi- ja meelelahutusüritusi ning palju muud põnevat.
*Kui ühest perest osaleb laagris korraga 2 või rohkem last, siis alates teisest lapsest kehtib soodushind 110 €.

LISAINFO ja REGISTREERIMINE: http://akros.ee/laager2019

Registreerimistähtaeg on 28. juuli 2019!

 

Akrosega arened!

Aktiivset suve!

VK Akros

Lisainfo: 5246141 (Heigo Klaos)

akros@akros.ee

www.instagram.com/vk_akros/

www.facebook.com/vkakros