Akros kollaaž

Juuni treeningud, laager juulis, tegevused suvel

1. Treeningud juunikuus toimuvad tavapärastel* aegadel kuni 30. juunini*. 

Kui peaks olema muudatus treeningaegades, siis sellest teavitab grupi treener. Kui soovite üle täpsustada, siis võtke ühendust treeneriga või kirjutage akros@akros.ee.

* 2-4 a laste tavapäraseid treeninguid juuni-august ei toimu.

**Erandkorras ei toimu treeninguid pühade tõttu 23., 24. ja 25. juunil.

Juunitasu on 30 eurot/ kuu. Alates pere teisest osalejast 20 eurot/ kuu.

Juhul, kui võimleja ei osale juuni- august treeningutel, siis kuu-/kohatasu suvel ei rakendu. Kui soovite septembrist taas treeningutega jätkata, siis palume lepinguid mitte lõpetada. Kui olete aga otsustanud oma liikmelisuse lõpetada, siis kirjutage esimesel võimalusel akros@akros.ee, et teaksime oma tegevusi planeerida. Täname mõistva suhtumise eest.

2. Avatud on registreerimine 27.-31. juulil Nõos toimuvasse suvelaagrisse. Palume registreerida esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 5. juulil. Kohtade arv on piiratud.

Lisainfo ja registreerimine: http://akros.ee/laager2020

3. Alates juunikuust saab Näituse 33 saalis korraldada taas sünnipäevasid, koolitusi, töötubasid, erattreeninguid nii lastele kui täiskasvanutele. Oleme oma teadmiste ja oskustega valmis aitama korraldada aktivset ning meeldejäävat sündmust. Samuti on võimalus kutsuda meid ka saalist välja. Kõik ettepanekud on oodatud.

4. Juulis ja augustis toimub terve hulk erinevaid töötubasid nii lastele kui täiskvasvanutele. Täpsem info tuleb juunis. Pakume omalt poolt palju uusi võimlemisega seonduvaid tegevusi ja väljakutseid.

5. Jälgi meid erinevates kanalites, et midagi tähtsat ei jääks märkamata:
1) YouTube

2) Facebook

3) InstagramAkros suvelaager 2019 (osa 2)


Teie Akros

Lisainfo: akros@akros.ee, 5246141 (Heigo)