Akros kollaaž

Akros alustab saalitreeningutega 18. maist

Eriolukord hakkab peagi läbi saama ja Akros on valmis astuma järgmisi samme.

Suured tänud kõigile lastele, noortele ja täiskasvanutele, kes osalesid meie e-treeningutel ekraani vahendusel. Aitäh kõigile, kes jätkasid treeningtasude tasumist või klubi toetamist (ka mittemateriaalselt). Aitäh kõigile, kes pidasid meid meeles hea (või ka kriitlise) sõnaga. Aitäh, kes panustasid mingil moel klubi tegemistesse. Oleme väga tänulikud Tartu linnavalitsusele. Oleme tänulikud ka kõigile, keda siin loetelus ei nimetanud (see oleks tulnud liiga pikk).

Meil hea meel teatada, et alustame 18. maist taas saalitreeningutega.

Siit leiate Akrose võimleja reeglid saalitreeningutel alates 18.05.2020: http://akros.ee/reeglid2020

Treeninggraafik on üldjoontes sama, kui oli enne 12.03 alanud eriolukorda. Väikesed muudatused siiski tulevad. Nimelt algavad 18.- 22.05 treeningud 5 minutit hiljem ja lõppevad 5 min varem. Seda selleks, et vältida gruppide kogunemist ooteruumis ja treener saaks puhastada vajalikud treeningvahendid. Järgmistel nädalatel vaatame juba vastavalt olukorrale.

Täpsemad treeningute ajad saadavad treenerid Teile ise ja on üleval ka kodulehel (alates 17. maist).  Juhul, kui infot pole siiski Teini jõudnud (hiljemalt 17. maiks), siis võtke julgesti ühendust oma treeneriga või  helistage 5246141 (Heigo) või kirjutage akros@akros.ee.

Maikuus ei toimu veel kõige pisemate (2-4 a) treeninguid (grupid Võimlemine 1-6, Sipsik, Minion, Viplala, Smurfid). Vabandame. Soovime treeningutega alustada taas juunikuust. Seniks jätkame aga video- ja e-treeningutega.

Miks me siiski alustame treeningutega saalis ja ei jätka õues (va erandid)? Oleme 2 nädalat mitmete gruppidega õues treeninud ning kogemus on näidanud, et Akrose treeningud sobivad pigem saali (va erandid), kuhu oleme loonud vajalikud tingimused (eelkõige võimlemisinventari näol). Loomulikult saame teha õues üldkehalist treeningut, aga Akrose treenerite eesmärk on arendada osalejaid spetsiaalselt võimlemise alal. Meie saalid on selleks parim koht. Samuti tekitab ootamatusi ja ebamugavust ettearvamatu ilm, mis enamasti ei aita kaasa treeningu eesmärkidele. Kokkuvõtvalt, meie kindlasti soovitame kõigil liikuda palju vabas õhus, aga treeningutele ootame Teid saali (Näituse 33 või Õpetaja 9a).

Treeningtasud mais:

Õue-, saali- ja e-treeningud= 30 eurot/kuu.

Saali- ja e-treeningud= 20 eurot/ kuu.

E-treeningud= 20 eurot/ kuu.

Kui on küsimusi, seoses treeningtasudega, siis saatke need akros@akros.ee

Võite tasuda mais treeningtasud jooksvalt. Mai eest saadame arved 31. mail (võttes arvesse ettemakseid, osalemist treeningutel).

Kes maikuus treeningutel ei osale, siis ei ole ka kuutasu.

Kes on aga otsustanud klubi liikmestaatuse lõpetada, siis saatke kiri akros@akros.ee

Kindlasti jätkuvad treeningud ka juunikuus. Juulis ja augustis toimuvad samuti treeningud, aga selle info saate juba juunis.

 

Anname endast parima, et treeningud toimuksid plaanipäraselt ja turvaliselt.

Soovime teilt kannatlikku meelt, mõistvust ja koostöövalmidust.

Küsimuste ja probleemide korral võtke meiega julgesti ühendust.

Aitäh, veelkord!

Trennis näeme!

Võimlemisklubi Akros

Heigo Klaos

5246141

akros@akros.ee

www.akros.ee

www.facebook.com/vkakros

www.instagram.com/vk_akros