Akros kollaaž

Akrose III Liikumiskonverents ja praktilised töötoad 2024

7. juunil toimub Teaduskeskuses AHHAA konverents ja 8. juunil praktilised töötoad Net Spordihallis.

Võimlemisklubi Akros ja Tartu linn kutsuvad kõiki huvilisi kuulama, vaatama, arutlema ja liikuma.
Liikumiskonverentsi ja praktiliste töötubade keskseks teemaks on „Laste ja noorte liikumisharrastus“.

Sihtrühmaks on spordijuhid, treenerid, koolide kehalise kasvatuse õpetajad, lasteaedade liikumisõpetajad, noorsootöötajad ning teised laste ja noortega tegelevad inimesed.
Konverentsi eesmärgiks on anda ülevaade eelkooli-ja kooliealiste laste ja noorte tervisekäitumisest, liikumisharrastuse hetkeolukorrast, tulevikust, tugevustest, nõrkustest, rõõmudest, muredest, võimalustest, küsimustest ja lahendustest nii teoreetiliste kui praktiliste näidete varal.
Arutleme, milline võiks olla lapse, lapsevanema, õpetaja, treeneri roll, kuidas saab panustada KOV, toome näiteid praktikatest erinevate organisatsioonide näitel.

Reedel, 7. juunil toimub konverents traditsiooniliselt Teaduskesuses AHHAA (Sadama 1, Tartu) ehk saab kuulata ja vaadata paneeldiskussioone ja ettekandeid, ise küsida, avaldada arvamust, saada uusi tutvusi kohvipausidel. Õhtul saavad konverentsil osalejad ka ise sportida ja jätkata arutelu vabas vormis (loe: saunas) Net spordihallis (Ihaste tee 9, Tartu).
Et aga jutt ei jääks ainult jutu tasandile, siis kinnistame uued teadmised ja oskused ka lihasmällu.  Laupäeval, 8. juunil saavad kõik soovijad osaleda uues Net spordihallis praktilistes töötubades, mida viivad läbi oma ala spetsialistid (õpetajad, treenerid, füsioterapeudid jne).

7.06 konverentsi esinejad: Urme Ernits (Tartu Lasteaed Tripsik), Krete Junson, Kristjan Kais (Tartu Ülikool), Ilona Kann, Lenel Karu (JJ-Street Tantsukool), Krõõt Kiviste (Shate Tantsukool), Heigo Klaos (Võimlemisklubi Akros), Kersti Kull (Eesti Võimlemisliit), Mihkel Lees (Tartu Linnavalitsus), Imre Liivak (Parkuurikeskus), Mario Luik, Alo Lõoke (SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus), Andrus Mutli, Erik Naissaar (Striidikool), Hristo Neiland (Eesti Discgolfi Liit), Tanel Ojaste (Karupesa Team), Kristjan Port (Tallinna Ülikool), Gert Prants (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), Meelis Raiend (Spordivaim), Ave Sats (Rakvere Spordikeskus), Kerttu Tänav, Mihkel Uiboleht (Eesti Jalgpalli Liit), YFU Eesti vahetusõpilased.
Moderaator Ivar Jurtšenko

8.06 praktiliste töötubade lektorid: Krete Junson (Net Spordihall), Liina Kais (Tartu Descartes Kool, SK DUO), Ott-Erik Kalmus, Heigo Klaos (VK Akros), Ain Lubi (CrossFit Tartu), Hasso Paap (Tartu Ülikool), Reimo Rajasalu (Sulgpalliklubi Triiton), Karl Sults (Soinaste Lasteaed Laululind).


Pileteid saab osta nii mõlemale päevale eraldi kui ka kahepäevase pääsmena. Esimesel päevale saab soetada ka veebipileti.
PILETID SAAB SOETADA: Akrose III Liikumiskonverents ja praktilised töötoad – Piletid | Fienta

*Soodushind- Tartu linnas tegutsevate spordiklubide ja -ühingute ning kõigi Tartu üldhariduskoolide ja lasteaedade esindajatele.

Piletliik*Soodushind Tartu esindajaleHind osalejale väljastpoolt Tartut
7.06 Saalipilet (AHHAA)30,00 € 50,00 €
7.06 Veebipilet (Zoom)20,00 € 30,00 €
7.06 Õhtune programm (Net spordihall)15,00 €   20,00 €
8.06 Praktilised töötoad (Net spordihall)30,00 € 50,00 €  
7.-8.06 Kahe päeva pilet  (AHHAA + Net spordihall)70,00 €110,00 €

Kõik konverentsil ja praktilistes töötubades osalejad saavad täiendkoolituse tõendi.

Leia üritus FACEBOOKIST

Konverentsi korraldab Võimlemisklubi Akros, koostöös Tartu linnaga

Tartus näeme!

Lisainfo: 5246141 (Heigo Klaos), akros@akros.ee