Akros kollaaž

Treeningutel osalemise kinnitamine

Hea Akrose võimleja ja lapsevanem!

Nagu varasematelgi aastatel, siis taas on käes SEE aeg. Palume kinnitada kõigil* treeningutel osalejatel oma osalemine treeningutel. 

2020. aastal toetab linn pearahapõhiselt lapsi, noori ja täiskasvanuid:

VK Akros eelarvest väga tähtsa osa katab just Tartu linna toetus ning seetõttu mõjutavad ka tulemused meie tegevust ja tulevikku. Tartu linna huvihariduse toetus on pearahapõhine ja toetuse saab vaid esimese eelistuse saanud huviring. Seega oleme Teile väga tänulikud, kui seate meid esimeseks eelistuseks. 

Alla 18-aastase isiku osaluse saab kinnitada lapsevanem või hooldaja. Täisealine huvitegevuses osaleja saab seda ise teha.

Kuigi nimekirju saab kinnitada 1. oktoober kuni 1. november 2019, siis palume teha oma kinnituse  esimesel võimalusel või hiljemalt 25. oktoobriks. Sel juhul ei pea me saatma lisameeldetuletusi ning  säästaksite meid lisapingest- ja tööst.

*Kinnitada ei ole vaja 2-5 a lapsi, kes käivad gruppides Võimlemine 1, 2, 3, 4, 5, 6, Sipsik, Minion, Viplala, Smurfid.

**Elanikud, kelle aadressiks on märgitud elanikeregistris ainult Tartu, aga puudub täpsem aadress (tänav, maja, korter), ei loe register alates 2019 jaanuarist tartlaseks. Samuti opalume kinnitada lähivaldade lapsed ja täiskasvanud, sest mõned omavalitsused saavad oma osaluse Tartu LV infosüsteeme kaudu.

Kuidas saaksid kinnitada ja meid aidata?

1. Mine veebiaadressile: www.tartu.ee/kotoetused/kinnitus (avalehel on täpne juhend)  Kinnitamiseks ja eelistuse märkimiseks on vajalik:  ID-kaart ja PIN 1 kood või mobiil-ID või SMART-ID või pangakaart ja paroolid (kasutatakse nagu internetipangas)

2. Vajuta sinisele lingile SISENE

3. Esimest korda sisenedes sisesta oma kontaktandmed

4. Märgi huviringide eelistusjärjekord (nt 1., 2., 3…, nii spordi- kui noorsootöövaldkonnas)

5. Kinnita (osaleb/ ei osale) lapse osalus huvitegevuses

NB! Juhul, kui Te ei leia ennast/ oma last nimekirjast (või on ta sattunud valesse gruppi), siis andke sellest koheselt teada e-maili teel: akros@akros.ee.
Ainult klubi saab uut osalejat sisestada süsteemi.

Kui Te pole veel täitnud liikmeks astumise ankeeti, siis selle leiate: http://akros.ee/liikmetaotlus

 20191008_101754

Suured tänud kõigile, kes juba kinnitanud on ja seda peagi teevad!

VK Akros

Lisainfo: 5246141 (Heigo), akros@akros.ee