Akros kollaaž

Treeningul osalemise kinnitamine Tartu LV infosüsteemis

Hea Akrose võimleja ja lapsevanem!

Nagu varasematelgi aastatel, palume kinnitada kõigil Akrose liikmetel (va Võimlemine 1-12 gruppidel) oma osalemine treeningutel. Kinnitada saate: www.tartu.ee/kotoetused/kinnitus

VK Akros eelarvest väga tähtsa osa katab just Tartu linna toetus ning seetõttu mõjutavad ka tulemused meie tegevust ja tulevikku. Eriti oluline on igasugune toetus just pärast keerulist kevadet ja hetkeolukorras, kus riske on palju. Tartu linna huvihariduse toetus on pearahapõhine ja toetuse saab vaid esimese eelistuse saanud huviring. Seega oleme Teile väga tänulikud, kui seate meid esimeseks eelistuseks.

Akros kasutab toetust arenguks— treeningtingimuste parendamiseks, treenerite palkadeks ja koolitusteks.

Alla 18-aastase isiku osaluse saab kinnitada lapsevanem või hooldaja. Täisealine huvitegevuses osaleja saab seda ise teha.

Kuigi nimekirju saab kinnitada 1. oktoober kuni 1. november 2020, siis palume teha oma kinnituse esimesel võimalusel või hiljemalt 25. oktoobriks. Sel juhul ei pea me saatma lisameeldetuletusi ning säästaksite meid lisapingest- ja tööst. Saame sel juhul keskenduda oma põhitööle— klubi arendamisele ja treeningute läbiviimisele.

  1. aastal toetab linn pearahapõhiselt organisatsiooni, kelle lapsed, noored ja täiskasvanud:

Kinnitada ei ole vaja 2-4 a lapsi, kes käivad gruppides Võimlemine 1-12.

*Elanikud, kelle aadressiks on märgitud elanikeregistris ainult Tartu, aga puudub täpsem aadress (tänav, maja, korter), ei loe register alates 2020 jaanuarist tartlaseks. Samuti palume kinnitada lähivaldade lapsed ja täiskasvanud, sest mõned omavalitsused (Kambja ja Luunja vald) saavad oma osaluse Tartu LV infosüsteeme kaudu.

Kuidas saaksid kinnitada ja meid aidata?

  1. Mine veebiaadressile: www.tartu.ee/kotoetused/kinnitus (avalehel on täpne juhend) Kinnitamiseks ja eelistuse märkimiseks on vajalik: ID-kaart ja PIN 1 kood või mobiil-ID või SMART-ID või pangakaart ja paroolid (kasutatakse nagu internetipangas)
  2. Vajuta sinisele lingile SISENE
  3. Esimest korda sisenedes sisesta oma kontaktandmed
  4. Märgi huviringide eelistusjärjekord (nt 1., 2., 3…, nii spordi- kui noorsootöövaldkonnas)
  5. Kinnita (osaleb/ ei osale) lapse osalus huvitegevuses

NB! Juhul, kui Te ei leia ennast/ oma last nimekirjast (või on ta sattunud valesse gruppi), siis andke sellest koheselt teada e-maili teel: akros@akros.ee.

Lapsevanem/ täiskasvanud osaleja ei saa gruppi liikmeid lisada, seda saab ainult klubi.

Aktiivset sügist!

Heigo Klaos
Võimlemisklubi Akros
5246141
akros@akros.ee
www.akros.ee
www.facebook.com/vkakros
www.instagram.com/vk_akros

20191008_101754