Akros kollaaž

Infokiri märts 2020

VK Akros infokiri märts 2020

1) Märtsikuus ei saada klubi kahjuks arveid välja. Vabandame!

Palume teha jooksva kuu  (märtsi) eest ülekanne pangakontole, kasutades rekvisiite:
Makse saaja: Võimlemisklubi Akros

IBAN: EE712200221046955891 (Swedbank)

Selgituseks: võimleja nimi, treeninggrupp, kuu(d)

Aprillis tulevad taas arved, kus kajastuvad kogu hooaja võlgnevused/ ettemaksed (september 2019- aprill 2020).

Kui Teil on treeningtasu igakuiselt muutumatu summa, siis soovitame püsmakset (ei pea jääma ootama igakuiselt arveid).

 

2) Võimalik on tellida mugavalt e-poest Akrose treeningvarustust.

Saadaval erinevas suuruses ja värvivalikuga treeningsärgid, lühikesed püksid, dressipüksid, pikad liibuvad retuusid, kapuutsiga pusa, dressipluus, seljakott.

E-POOD: https://www.isport.ee/klubide-voistlus-ja-treeningvarustus/voimlemisklubi-akros

Link olemas ka kodulehe menüüribal (E-POOD) või all paremas nurgas iSport logol klikkides.

 

3) Tähelepanu! 21. märtsil ei toimu Eesti Maaülikooli Spordihoones SiseAkrosPark 2020. Seoses COVID-19 viiruse levikuga, Vabariigi valitsuse ning Terviseameti soovitustega on Võimlemisklubi Akros otsustanud edasi lükata määramata ajaks SiseAkrosPark 2020.

Otsus sündis meie kõigi huvides ning loodetavasti aitab vältida viiruse levikut Eestis. Siinkohal loodame kõikide osapoolte mõistlikule suhtumisele ning pidagem ühiselt meeles, et kõige olulisem on siiski kõikide meie võimlejate, treenerite, kohtunike ning klubide personali tervis.

4) Seoses viiruste hooajaga, palume klubi liikmetel haigena mitte treeningule tulla ning jälgida kätehügieeni enne ja pärast treeningut.

 

5) Oleme avatud koostööks erinevate organisatsioonide ja eraisikutega. Olgu selleks siis ettevõtted, kes soovivad oma tooteid/ teenuseid koostöös klubiga edendada; kollektiivid, kes soovivad teha meeskonnakoolitust; eraisikud, kes tahavad panustada vabatahlikuna või hoopis soovivad pidada meie juures oma sündmusi. Ettepanekud on oodatud.

 

6) Meie saalidesse (Näituse 33 ja Õpetaja 9a) on jäetud terve hulk joogipudeleid, jalatseid, treening- ja välisriideid jne. Kõik kaotatud ja leitud esemed on välja pandud ka eesruumi/ garderoobi korvidesse. Kuna neid koguneb hooaja jooksul palju, siis alates märtsist hoiustame leitud asju kuu aega (alates leidmisest) ja seejärel toimetame taaskasutusse.

 

7) Kui olete klubile e-maili saatnud ja ootate vastust, kuid seda pole tulnud Teile mõistliku aja jooksul, siis helistage julgesti. Telefoni teel saame palju kiiremini küsimusele vastused. Juhul, kui ei ole võimalik, vastata, siis helistame alati tagasi. Ja vajadusel saame e-mailtsi kokkulepped kinnitada.

Olgu siinkohal ka märgitud tel nr (kuigi leitav ka kodulehelt): 5246141 (Heigo Klaos).

8) Kodulehel on üleval tunniplaan, mida regulaarselt (vastavalt vajadusele) kaasaajastame, kus märgitud, millal, kes ja kus treenivad. Samuti on märgitud, kas treeningrühm on täitunud või mitte.

Tunniplaan: www.akros.ee/treeningute-ajad

 

9) Et olla kursis igapäevaselt meie tegevustega, siis lisame juurde ka mõned aadressid:
Facebook: https://www.facebook.com/vkakros/

Instagram: https://www.instagram.com/vk_akros/

Koduleht: www.akros.ee

 

Parimate soovidega!

 

Lisainfo: akros@akros.ee, 5246141 (Heigo Klaos)