Akros kollaaž

Infoleht suvi 2018. Hooaja lõpp, suvi ja laager. TÄIENDATUD 18.06.2018

Treeningud

Viimased treeningud kõigile Õpetaja 9a saalis toimuvatele gruppidele toimuvad kolmapäeval, 20. juunil. Juuni tasu on 20 eurot (kui ühest perest osaleb mitu last, siis alates teisest lapsest on kuutasu 15 eurot). Juhul, kui juunis treeningutel ei osaletud, siis tasuda pole vaja.

 

AkrosPark

21. juunil toimub Vanemuise pargis (väikese Vanemuise kõrval) Akrose perepäev, kuhu on oodatud kõik huvilised. Tegemist on kogu perele suunatud sündmusega, kus tegevust leiavad nii väikesed kui suured. Parki on üles seatud takistusrajad, slackline, street workout, akrojooga, žongleerimine ja palju muud põnevat. Tegevused on kõigile tasuta! Täpsem info: https://www.facebook.com/events/2088926838061807/ 

 
Vabatreeningud suvel

Alates 26. juunist on võimalik kolmel päeval nädalas käia treenimas Akrose saalis (Õpetaja 9a, Tartu). Tegemist on vaba saali kasutusega, kus kõigil huvilistel on võimalik omal käel treenidaharjutada ning samas on saalis ka juhendaja, kes vajadusel abistab ja nõu annab. Treeningud toimuvad: teisipäeviti kell 13.00-16.00, neljapäeviti kell 13.00-16.00, pühapäeviti kell 17.00-20.00. Treeningule eelnevalt registreeruma ei pea. Korratasu Akrose liikmele 4 eurot, mitteliikmele 5 eurot.

Suvelaager

Akrose suveaager toimub 6.-10. augustil Vara Põhikoolis.

Täpsem info ja registreerimine: http://akros.ee/archives/1652

 

Lisaks:

▪ Teiepoolsed kõik mõtted, ettepanekud, kriitika, soovitused, kiitused jne on VÄGA oodatud. Tagasiside aitab kaasa klubi arendamisele.

▪ Kel veel küsimusi (nt arvete kohta vms), siis võtke julgesti ühendust. Telefonitsi saab vastuse kiiremini (kui ei saa vastata, siis helistan tagasi).

▪ Kes pole veel liitunud VK Akrose Facebooki lehega, siis tehke ka seda, sest seal liigub info kõige kiiremini. www.facebook.com/vkakros/

▪ Garderoobi on kogunenud väga palju kaotatud ja leitud riideid (alates sokkidest kuni mütsideni välja), joogipudeleid, kiivreid, ehteid jne. Palun tulge vaadake ise üle, kui miskit tundub kadunud olevat.

NB! Infoleht PDF-formaadis: Akros suvi 2018 infoleht.

Ilusat suve ja aktiivset koolivaheaega!

Teie VK Akros

Lisainfo: 5246141 (Heigo), akros@akros.ee

Suvi 2017