Akros kollaaž

Akrose II Liikumiskonverents, 2.06.2023

2. juunil 2023, kell 9.00-17.00, toimub Teaduskeskuses AHHAA Akrose II Liikumiskonverents.

Konverentsi keskseks teemaks on „Laste ja noorte liikumisharrastus“.

Sihtrühmaks on spordijuhid, treenerid, koolide kehalise kasvatuse õpetajad, lasteaedade liikumisõpetajad, noorsootöötajad ning teised laste ja noortega tegelevad inimesed.

Konverentsi eesmärgiks on anda ülevaade eelkooli-ja kooliealiste laste ja noorte tervisekäitumisest, liikumisharrastuse hetkeolukorrast, tulevikust, tugevustest, nõrkustest, rõõmudest, muredest, võimalustest, küsimustest ja lahendustest.
Arutleme, milline võiks olla lapse, lapsevanema, treeneri roll, kuidas saab panustada KOV ja riik, toome näiteid praktikatest erinevate organisatsioonide näitel.

Konverentsi lektorid on Arvi Anton (MTÜ Seiklushunt), Aave Hannus (Tartu Ülikool), Kristin Juurmaa (Acroyoga Tartu), Rees Juurmaa (Ronimistehas), Heigo Klaos (VK Akros), Ragnar KlavanMerike Kull (Tartu Ülikool), Brit Mesipuu (Milos reklaam), Silver Tamm (Kaitseliit), Siim Tõnisson (Klooga kool).

Moderaator Alo Lõoke (SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus).

Akrose II Liikumiskonverents 2023 PÄEVAKAVA (pdf)

Osavõtutasu:

1) Saalipilet 45 eurot, sisaldab võimalust osaleda konverentsil kohapeal, kohvipause ja lõunasööki Newtoni kohvikus, järelevaatamise/ -kuulamise võimalust.

2) Veebipilet 25 eurot, sisaldab võimalust veebiülekandes osaleda, järelevaatamise/ -kuulamise võimalust.

Registreerimine ja piletiost Fienta kauduAkrose II Liikumiskonverents – Piletid | Fienta

Saalipiletite arv piiratud. Osaleda saavad ainult huvilised, kes ostnud Fienta kaudu pileti.

NB! Et kõik kohaletulijad saaksid toitlustatud ning pausidel keegi kohvist, teest ja küpsistest ilma ei jääks, siis palume pileti soetada hiljemalt 30.05.

NB!! Kui soovite tasuda e-arvega (KOV riiklikud asutused vms esindajad), siis palun kirjutage oma soovist arved@akros.ee või helistage 5246141 (Heigo).

NB!!! Kui soovite pikemat maksetähtaega, siis andke sellest julgesti teada ning kirjutage arved@akros.ee või helistage 5246141 (Heigo).

Kõik konverentsil osalejad saavad täiendkoolituse tõendi.

Konverentsi puudutav info nähtaval:  www.akros.ee/liikumiskonverents

Konverentsi korraldab Võimlemisklubi Akros, koostöös SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskusega

Lisainfo: akros@akros.ee, 5246141 (Heigo Klaos)