Akrose I Liikumiskonverents

17. juunil 2022, kell 9.00-18.00, toimub Teaduskeskuses AHHAA Akrose I Liikumiskonverents.

Konverentsi keskseks teemaks on „Laste ja noorte kehaline aktiivsus“.

Sihtrühmaks on treenerid, koolide kehalise kasvatuse õpetajad, lasteaedade liikumisõpetajad, noorsootöötajad ning teised laste ja noortega tegelevad inimesed.

Konverentsi eesmärgiks on anda ülevaade eelkooli-ja kooliealiste laste ja noorte liikumisharrastuse hetkeolukorrast, tulevikust, tugevustest, nõrkustest, rõõmudest, muredest, võimalustest, küsimustest ja lahendustest. Arutleme, milline võiks olla lapse, treeneri ja lapsevanema roll, kuidas saab panustada KOV ja riik, toome näiteid praktikatest erinevate organisatsioonide näitel. Lisaks ettekannetele, toimub ka lektorite ja pealtvaatajate abil paneeldiskussioon.

Konverentsi lektorid on Aave Hannus (Tartu Ülikool), Mati Arend (FysioCentrum), Heigo Klaos (VK Akros), Maret Pihu (Tartu Ülikooli liikumislabor), Margit Randver ja Elina Ivanov (Kadrioru Saksa Gümnaasium), Alo Lõoke (Kultuuriministeerium), William Kass (MTÜ BMX Akadeemia), Mihkel Lees (Tartu LV), Gerd Kanter (SK Nord).

Akrose I Liikumiskonverents 2022 päevakava (pdf)
 
Osavõtutasu: 20 eurot, sisaldab kohvipause ja lõunasööki.
Registreerimine ja piletiosthttps://fienta.com/et/akrose-liikumiskonverents-laste-ja-noorte-kehaline-aktiivsus?e05abf65a27a1dd7cb43ac5579b06f56

Kohtade arv piiratud. Osaleda saavad ainult huvilised, kes ostnud Fienta kaudu pileti.

Kõik konverentsil osalejad saavad täiendkoolituse tõendi.

Konverentsi puudutav info nähtaval:  www.akros.ee/liikumiskonverents

Konverentsi korraldab Võimlemisklubi Akros

Lisainfo: 5246141 (Heigo Klaos), akros@akros.ee

Akrose I Liikumiskonverents päevakavaIMG_2909