Vabad kohad treeninggruppides ja uued grupid! Nimekiri uuendatud 16.02.2021

VKAkros-bänner-kodulehele-2020

Siia on koondatud grupid, millega võimalik liituda.

  1. Vaadake allolevat nimekirja.
  2. Tehke valik ja täitke LIIKMETAOTLUS.
  3. Pakkige treeningkotti spordiriided (treenime sokkides või paljajalu, erandiks on Õpetaja 9a saalis toimuvad parkuuritrennid, kus ollakse spordijalatsites!), joogipudel.
  4. Kohtume trennis.

2-4 a

  • Võimlemine 14 (2-3 a): E 9.30-10.15, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. UUS GRUPP! Alustab 22.02.2021
  • Võimlemine 4 (3-4 a): T 10.30-11.15, Näituse 33. Treener Heigo Klaos. 
  • Võimlemine 13 (3-4 a): K 9.30-10.15, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. UUS GRUPP! Alustab 17.02.2021
  • Mudilaste vabatreening (1-4 a): R 9.30-12.30, Näituse 33. Eelregistreerimine Facebooki grupis.

20181212_122546

5-7 a

  • Akrobaatika 1 (5-7 a): E ja K 12.30-13.30, Tuglase 14. Treener Oliver Arg.

8-10 a

  • Akrobaatika 10 (8-10 a): E ja K 10.30-11.30, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. Hommikune aeg!
  • Akrobaatika 21 (8-10 a): E ja K 15.30-16.30, Näituse 33. Treener Heigo Klaos.
  • Akrobaatika 14 (8-10 a): E ja K 14.00-15.00, Tuglase 14. Treener Tanel Altement. 
  • Sportakrobaatika (8-13 a): E ja R 15.00-16.30, Tuglase 14. Treener Diana Tärn. 
  • Akrobaatika 16 (8-10 a): T ja N 13.30-14.30, Tuglase 14. Treener Oliver Arg.
  • Tsirkus 3 (8-13 a): T ja N 14.15-15.15, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. 
  • Akrobaatika 18 (8-10 a): T ja N 14.30-15.30, Tuglase 14. Treener Tanel Altement ja Verner Mägi. 
  • Parkuur 9 (8-10 a): R 14.15-15.15, Õpetaja 9a. Treener Arnold Jüriado. UUS GRUPP! Alustab 19.02.2021. Treening 1 kord nädalas (kuutasu 20 eurot).
  • Parkuur 11 (8-10 a): R 16.15-17.15, Õpetaja 9a. Treener Arnold Jüriado. UUS GRUPP! Alustab 19.02.2021. Treening 1 kord nädalas (kuutasu 20 eurot).

9 Õpetaja 9a

11-13 a

  • Akrobaatika 23 (11-13 a): E ja K 15.30-16.30, Tuglase 14. Treener Tanel Altement.
  • Akrobaatika 25 (neiud, 11-16 a): E 19.00-20.30 ja K 19.00-20.00 Näituse 33. Treener Reimo Kivine.
  • Sportakrobaatika (8-13 a): E ja R 15.00-16.30, Tuglase 14. Treener Diana Tärn. 
  • Tsirkus 3 (8-13 a): T ja N 14.15-15.15, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. 
  • Showgrupp (11-16 a), esinemisgrupp: T ja N 19.00-20.30, Tuglase 14. Treener Verner Mägi. 
  • Parkuur 10 (11-13 a): R 15.15-16.15, Õpetaja 9a. Treener Arnold Jüriado. UUS GRUPP! Alustab 19.02.2021. Treening 1 kord nädalas (kuutasu 20 eurot).
  • Parkuur 12 (11-16 a): R 17.15-18.15, Õpetaja 9a. Treener Arnold Jüriado. UUS GRUPP! Alustab 19.02.2021. Treening 1 kord nädalas (kuutasu 20 eurot).

PPAN3788

14-16 a

  • Akrobaatika 25 (neiud, 11-16 a): E 19.00-20.30 ja K 19.00-20.00 Näituse 33. Treener Reimo Kivine.
  • Parkuur 12 (11-16 a): R 17.15-18.15, Õpetaja 9a. Treener Arnold Jüriado. UUS GRUPP! Alustab 19.02.2021. Treening 1 kord nädalas (kuutasu 20 eurot).

16+ ja täiskasvanud

  • Akrobaatika ja ÜKE 1 (16+, täiskasvanud): E, K, R 8.00-9.00, Näituse 33. Treener Tanel Altement. Hommikune aeg!
  • Slackline 4 (14+ a, täiskasvanud), algajad: T ja N 20.00-21.00, Näituse 33. Treener Kristjan Kullamaa.
  • Õhuakrobaatika 5 (16+ a, täiskasvanud): R ja P 18.30-20.00, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn.

20180929_094632

LISAINFO: 5246141 (Heigo Klaos), akros@akros.ee