Treeningud 18.-28.04.2019

Seoses pühade ja koolivaheajaga (18.-28.04.2019) on toimunud muudatused tunniplaanis.

Descartes’i Kooli treeninguid ei toimu. Olete oodatud Õpetaja 9a või Näituse 33 toimuvatesse trennidesse.

Palun vaadake allolevat graafikut ja leidke oma tavapärane treeninggrupp ning tulge trenni.

Juhul, kui enda treeningrupi aeg ei sobi, siis leidke sobiva vanusega grupp ja tulge julgesti kohale.

26. aprillil toimuvad selle hooaja viimased Kõrveküla lasteaia treeningud.

 

Aktiivset vaheaega!

 

Neljapäev, 18. aprill. 

Ei toimu Võimlemine 1 ja 2 treeninguid 16.30-18.30.

Ülejäänud treeningud tavapärastel aegadel.

 

Reede, 19. aprill

Treeninguid ei toimu!

Laupäev, 20. aprill
  Näituse 33
  10.00-11.30 TeamGym
   
Pühapäev, 21. aprill
  Näituse 33
  17.00-20.00 Vabatreening (kõik huvilised)
   
Esmaspäev, 22. aprill
Õpetaja 9a Näituse 33
17.00-18.00 Aladdin (5-7 a) 13.30-14.30 Akrobaatika 1, 16, Hermes, Alvin (7-9 a)
18.00-19.00 Peeter Paan (7-9 a a) 14.30-15.30 Akrobaatika 2 ja 11 (7-11 a)
19.00-20.30 Tarzan, Matrix (12-15 a) 15.30-16.30 Akrobaatika 12 (4-6 a)
20.30-22.00 Akrobaatika ja ÜKE 2 (täiskasvanud) 15.30-16.30 Akrobaatika 3 (12-15 a)
  16.30-17.30 Akrobaatika 4 (7-9 a)
  17.30-18.30 Akrobaatika 5 (5-7 a)
  18.30-19.30 Akrobaatika 13 ja 14 (TÜDRUKUD)
  18.30-19.30 Slackline 1
  19.30-21.00 Slackline 2
   
Teisipäev, 23. aprill
Õpetaja 9a Näituse 33
14.30-15.30 Asterix, Lancelot, Herakles (7-11 a) 7.00-8.00 Vabajõustik 1 (noored ja täiskasvanud)
15.30-16.30 Winnetou (10-12 a) 8.00-9.00 Vabajõustik 2 (noored ja täiskasvanud)
16.30-17.30 Pinocchio (5-7 a) 14.00-15.00 Akrobaatika 6 ja 7 (7-11 a)
17.30-18.30 Simba (5-7 a) 15.00-16.30 TeamGym (8-12 a)
18.30-19.30 Mowgli, Akrobaatika 9 (9-12 a) 16.30-17.30 Võimlemine 1 (3-4 a)
19.30-20.30 Akrobaatika 10 (12-15 a) 17.30-18.30 Võimlemine 2 (3-4 a)
 20.30-22.00 Akrobaatika ja ÜKE 2 (täiskasvanud) 17.30-18.30 Parkuur 3 ja 5 (8-11 a)
  18.30-19.30 Parkuur 1, 2, 4 (12 a- täiskasvanud)
   
Kolmapäev, 24. aprill
Õpetaja 9a Näituse 33
17.00-18.00 Aladdin (5-7 a) 13.30-14.30 Akrobaatika 1, 16, Hermes, Alvin (7-9 a)
18.00-19.00 Peeter Paan (7-9 a a) 14.30-15.30 Akrobaatika 2 ja 11 (7-11 a)
19.00-20.30 Tarzan, Matrix (12-15 a) 15.30-16.30 Akrobaatika 12 (4-6 a)
20.30-22.00 Akrobaatika ja ÜKE 2 (täiskasvanud) 15.30-16.30 Akrobaatika 3 (12-15 a)
  16.30-17.30 Akrobaatika 4 (7-9 a)
  17.30-18.30 Akrobaatika 5 (5-7 a)
  18.30-19.30 Akrobaatika 13 ja 14 (TÜDRUKUD)
  18.30-19.30 Slackline 1
  19.30-21.00 Slackline 2
   
Neljapäev, 25. aprill
Õpetaja 9a Näituse 33
14.30-15.30 Asterix, Lancelot, Herakles (7-11 a) 7.00-8.00 Vabajõustik 1 (noored ja täiskasvanud)
15.30-16.30 Winnetou (10-12 a) 8.00-9.00 Vabajõustik 2 (noored ja täiskasvanud)
16.30-17.30 Pinocchio (5-7 a) 14.00-15.00 Akrobaatika 6 ja 7 (7-11 a)
17.30-18.30 Simba (5-7 a) 15.00-16.30 TeamGym (8-12 a)
18.30-19.30 Mowgli (10-12 a) 16.30-17.30 Võimlemine 1 (3-4 a)
  17.30-18.30 Võimlemine 2 (3-4 a)
  17.30-18.30 Parkuur 3 ja 5 (8-11 a)
  18.30-19.30 Parkuur 1, 2, 4 (12 a- täiskasvanud)
  18.30-19.30 Akrobaatika 9 (9-11 a)
  19.30-20.30 Akrobaatika 10 (12-15 a)
  20.30-22.00 Akrobaatika ja ÜKE 2 (täiskasvanud)
   
Reede, 26. aprill
Õpetaja 9a Näituse 33
15.30-16.30 Sipsik (2-4 a) 10.30-11.30 Võimlemine 1 (1-4 a)
16.30-17.30 Minion (2-4 a) 11.30-12.30 Võimlemine 2 (1-4 a)
17.30-18.30 Viplala (3-4 a)  
18.30-19.30 Smurfid (3-4 a)  
   
Laupäev, 27. aprill
  Näituse 33
  10.00-11.30 TeamGym
   
Pühapäev, 28. aprill
  Näituse 33
  17.00-20.00 Vabatreening (kõik huvilised)

 

Lisainfo: 5246141 (Heigo), akros@akros.ee