Treeningud koolivaheajal 23.02-3.03.2019

Seoses koolivaheajaga (25.02-3.03.2019) on toimunud muudatused tunniplaanis.

Midrimaa ja Kõrveküla lasteaia treeningud toimuvad tavapärastel aegadel.

Descartes’i Kooli treeninguid ei toimu. Olete oodatud Õpetaja 9a või Näituse 33 toimuvatesse trennidesse.

Palun vaadake allolevat graafikut ja leidke oma tavapärane treeninggrupp ning tulge trenni.

Juhul, kui ei leia oma treeninggruppi, siis leidke sobiva vanuse grupp ja tulge julgesti kohale.

 

Vaheajal on võimalik osaleda ka vabatreeningutel. Võimalus harjutada iseseisvalt (treener on saalis olemas ning vajadusel aitab ja juhendab).

23. ja 24.02 on Akrose liikmele vabatreeningu korratasu 4 eurot, mitteliikmele 6 eurot.

25.02-3.03. on Akrose liikmele vabatreeningul osalemine kuutasu sees, mitteliikmele korratasu 6 eurot.

Aktiivset vaheaega!

Laupäev, 23. veebruar
  Näituse 33
  12.30-14.00 TeamGym
  14.00-17.00 Vabatreening (kõik huvilised)
   
Pühapäev, 24. veebruar
  Näituse 33
  17.00-20.00 Vabatreening (kõik huvilised)
   
Esmaspäev, 25. veebruar
Õpetaja 9a Näituse 33
17.00-18.00 Aladdin ja Akrobaatika 12 (4-7 a) 13.00-16.00 Vabatreening (kõik huvilised)
18.00-19.00 Peeter Paan, Sinbad, Lancelot (7-11 a) 16.30-17.30 Akrobaatika 4 (7-9 a)
19.00-20.30 Tarzan, Matrix (12-15 a) 17.30-18.30 Akrobaatika 5 (5-7 a)
20.30-22.00 Akrobaatika ja ÜKE 2 (täiskasvanud) 18.30-19.30 Akrobaatika 13 ja 14 (TÜDRUKUD)
  18.30-19.30 Slackline 1
  19.30-21.00 Slackline 2
   
Teisipäev, 26. veebruar
Õpetaja 9a Näituse 33
16.30-17.30 Pinocchio (5-7 a) 7.00-8.00 Vabajõustik 1 (noored ja täiskasvanud)
17.30-18.30 Simba (5-7 a) 8.00-9.00 Vabajõustik 2 (noored ja täiskasvanud)
18.30-19.30 Mowgli (10-12 a) 15.00-17.00 TeamGym
  17.30-18.30 Parkuur 3 ja 5 (8-11 a)
  18.30-19.30 Parkuur 1, 2, 4 (12 a- täiskasvanud)
  18.30-19.30 Akrobaatika 9 (9-11 a)
  19.30-20.30 Akrobaatika 10 (12-15 a)
  20.30-22.00 Akrobaatika ja ÜKE 2 (täiskasvanud)
   
Kolmapäev, 27. veebruar
Õpetaja 9a Näituse 33
17.00-18.00 Aladdin ja Akrobaatika 12 (4-7 a) K 10.30-11.30 Võimlemine 3 (1-4 a)
18.00-19.00 Peeter Paan, Sinbad, Lancelot (7-11 a) K 11.30-12.30 Võimlemine 4 (1-4 a)
19.00-20.30 Tarzan, Matrix (12-15 a) 13.00-16.00 Vabatreening (kõik huvilised)
20.30-22.00 Akrobaatika ja ÜKE 2 (täiskasvanud) 16.30-17.30 Akrobaatika 4 (7-9 a)
  17.30-18.30 Akrobaatika 5 (5-7 a)
  K 17.30-18.30 Akrobaatika 13 ja 14 (TÜDRUKUD)
  18.30-19.30 Slackline
  19.30-21.00 Slackline
   
Neljapäev, 28. veebruar
Õpetaja 9a Näituse 33
N 13.00-16.00 Vabatreening (kõik huvilised) 7.00-8.00 Vabajõustik 1 (noored ja täiskasvanud)
16.30-17.30 Pinocchio (5-7 a) 8.00-9.00 Vabajõustik 2 (noored ja täiskasvanud)
17.30-18.30 Simba (5-7 a) 15.00-17.00 TeamGym
18.30-19.30 Mowgli (10-12 a) 16.30-17.30 Võimlemine 1 (3-4 a)
  17.30-18.30 Võimlemine 2 (3-4 a)
  17.30-18.30 Parkuur 3 ja 5 (8-11 a)
  18.30-19.30 Parkuur 1, 2, 4 (12 a- täiskasvanud)
  18.30-19.30 Akrobaatika 9 (9-11 a)
  19.30-20.30 Akrobaatika 10 (12-15 a)
  20.30-22.00 Akrobaatika ja ÜKE 2 (täiskasvanud)
   
Reede, 1. märts
Õpetaja 9a  
15.30-16.30 Sipsik (2-4 a)  
16.30-17.30 Minion (2-4 a)  
17.30-18.30 Viplala (3-4 a)  
18.30-19.30 Smurfid (3-4 a)  
   
Laupäev, 2. märts
Õpetaja 9a  
12.30-14.00 TeamGym  
14.00-17.00 Vabatreening (kõik huvilised)  
   
Pühapäev 3. märts
  Näituse 33
  17.00-20.00 Vabatreening (kõik huvilised)

2BE2A983-E712-438C-8B7F-E2AFA7E13C30

Lisainfo: 5246141 (Heigo), akros@akros.ee