Treeningute ajad ja vabad kohad. Täiendatud 18.11.2018!

Alloleva nimekirja järgi on võimalik leida hõlpsamini sobiv treeninggrupp.

Vaadake järele, valige grupp, täitke proovitreeningu ankeet ja tulge kohale. 

2-4 aastased

  • Võimlemine 1 (3-4 a): T ja N 16.30-17.30; Näituse 33. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Võimlemine 2 (3-4 a): T ja N 17.30-18.30; Näituse 33. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Võimlemine 3 (1-4 a): K 10.30-11.30; Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Võimlemine 4 (1-4 a): K 11.30-12.30; Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Võimlemine (2-4 a) Sipsik: R 15.30-16.30, Õpetaja 9a. Uued huvilised on oodatud!
  • Võimlemine (2-4 a) Minion: R 16.30-17.30, Õpetaja 9a. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Võimlemine (3-4 a) Viplala: R 17.30-18.30, Õpetaja 9a. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Võimlemine (3-4 a) Smurfid: R 18.30-19.30, Õpetaja 9a. Uued huvilised on oodatud!

5-7 aastased

  • Akrobaatika 12 (4-6a): E ja K 15.30-16.30, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika 5 (5-7 a): E ja K 17.30-18.30, Näituse 33. GRUPP ON TÄITUNUD
  • Akrobaatika (5-7 a) Aladdin: E ja K 17.00-18.00, Õpetaja 9a. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Akrobaatika (5-7 a) Pinocchio: T ja N 16.30-17.30, Õpetaja 9a. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Akrobaatika (5-7 a) Simba: T ja N 17.30-18.30, Õpetaja 9a. GRUPP ON TÄITUNUD!

7-9 aastased

  • Hommikune grupp! Akrobaatika 16 (7-9 a): E ja K 9.30-10.30. Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika 1 (7-9 a): E ja K 13.30-14.30. Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika 11 (7-9 a): E ja K 14.30-15.30. Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika 4 (7-9 a): E ja K 16.30-17.30. Näituse 33. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Akrobaatika 6 (7-9 a): T ja N 14.00-15.00, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Parkuur 3 (8-11 a): T ja N 18.30-19.30, Näituse 33. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Hommikune grupp! Akrobaatika (7-9 a) Hermes: E ja N 10.15-11.15, Õpetaja 9a. Uued huvilised on oodatud!
  • Hommikune grupp! Akrobaatika (7-9 a) Alvin: E ja N 11.15-12.15, Õpetaja 9a. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika (7-9 a) Sinbad: E ja K 13.30-14.30, Õpetaja 9a. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika (7-9 a) Peeter Paan: E ja K 18.00-19.00, VK Akros, Õpetaja 9a. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Akrobaatika (7-9 a) Asterix: T ja N 13.30-14.30, VK Akros, Õpetaja 9a. Uued huvilised on oodatud!
  • Team Gym 2 (7-15 a) edasijõudnud: L 12.30-14.00, Näituse 33.  UUS GRUPP! Alustab 10.11.2018. Uued huvilised on oodatud!

9-11 aastased

  • Akrobaatika (9-11 a) Lancelot: E ja K 14.30-15.30, Õpetaja 9a. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika (9-11 a) Herakles: T ja N 14.30-15.30, Õpetaja 9a. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika (10-12 a) Winnetou: T ja N 15.30-16.30, Õpetaja 9a. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Akrobaatika (10-12 a) Mowgli: T ja N 18.30-19.30, Õpetaja 9a. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Akrobaatika 2 (9-11 a): E ja K 14.30-15.30, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika 7 (9-11 a): T ja N 15.00-16.00, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Parkuur 5 (8-11 a): T ja N 16.00-17.00, Näituse 33. UUS GRUPP! Alustab 20.11.2018. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika 9 (9-11 a): T ja N 18.30-19.30, Näituse 33. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Akrobaatika (tüdrukud 8-11 a): E ja K 18.30-19.30, Näituse 33. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Parkuur 3 (8-11 a): T ja N 18.30-19.30, Näituse 33. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Slackline 16 (9-14 a) E ja K 18.30-19.30, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Team Gym 2 (7-15 a) edasijõudnud: L 12.30-14.00, Näituse 33.  UUS GRUPP! Alustab 10.11.2018. Liituda saavad vaid edasijõudnud (treeneri kutsel)!

12- 15 aastased

  • Akrobaatika (12-16 a) Matrix, edasijõudnud: E ja K 15.30-17.00, Õpetaja 9a. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika (12-16 a) Tarzan, edasijõudnud: E ja K 19.00-20.30, Õpetaja 9a. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Akrobaatika 3 (12-… a): E ja K 15.30-16.30, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika 8 (12-… a): T ja N 15.00-16.00, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika 10 (12-15 a): T ja N 19.30-20.30, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika (tüdrukud 12-… a) : E ja K 17.30-18.30, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Parkuur 2 (12-… a) edasijõudnud: T ja N 17.00-18.30, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Parkuur 1 (12-… a): E ja K 16.30-17.30, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Slackline 1 (9-14 a) E ja K 18.30-19.30, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Team Gym 1 (12-15 a) edasijõudnud: T ja N 15.30-16.30, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Team Gym 2 (7-15 a) edasijõudnud: L 12.30-14.00, Näituse 33.  UUS GRUPP! Alustab 10.11.2018. Liituda saavad vaid edasijõudnud (treeneri kutsel)!

 Noored ja täiskasvanud

  • Vabajõustik 1 ehk ÜKE (noored ja täiskasvanud): T ja N 7.00-8.00, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Vabajõustik 2 ehk ÜKE (noored ja täiskasvanud): T ja N 8.00-9.00, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!
  • Akrobaatika ja ÜKE 1 (noored ja täiskasvanud): T ja N 20.30-22.00, Näituse 33. GRUPP ON TÄITUNUD!
  • Akrobaatika ja ÜKE 2 (noored ja täiskasvanud): E ja K 20.30-22.00, Õpetaja 9a. UUS GRUPP! ALUSTAB 12.11.2018. UUED HUVILISED ON OODATUD!
  • Parkuur 4 (täiskasvanud): T ja N 19.30-20.30, Näituse 33. UUued huvilised on oodatud!
  • Slackline 2 (noored ja täiskasvanud) E ja K 19.30-21.00, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!

Vabatreening

  • Vabatreening (kõik vanused): L 14.00-17.00, Näituse 33. UUS GRUPP! ALUSTAB 10.11.2018. UUED HUVILISED ON OODATUD!
  • Vabatreening (kõik vanused): P 17.00-20.00, Näituse 33. Uued huvilised on oodatud!

IMG_2018-11-06_15.36.25

Lisainfo: 52 46 141 (Heigo), akros@akros.ee