8-10-aastased

E, K ja R

  • Akrobaatika 10 (8-10 a): E, K ja R 10.30-11.30, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. 
  • Akrobaatika 11 (8-10 a): E, K ja R 11.30-12.30, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. UUS GRUPP!
  • TeamGym 1 (6-8 a), võistlusgrupp: E, K ja R 17.00-18.30, Tuglase 14. Treenerid Oliver Arg Verner Mägi. 
  • TeamGym 2 (8-11 a), võistlusgrupp: E, K ja R 15.30-17.00,  Tuglase 14. Treenerid Oliver Arg ja Verner Mägi.

E ja K

  • Akrobaatika 12 (8-10 a): E ja K 14.30-15.30, Tuglase 14. Treener Oliver Arg. UUS GRUPP!
  • Akrobaatika 13 (8-10 a): E ja K 14.00-15.00, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. GRUPP TÄITUNUD!
  • Akrobaatika 14 (8-10 a): E ja K 14.00-15.00, Tuglase 14. Treener Tanel Altement. 
  • Akrobaatika 15 (8-10 a): E ja K 16.30-17.30, Tuglase 14. Treener Tanel Altement. GRUPP TÄITUNUD!
  • Parkuur 4 (8-10 a): E ja K 17.15-18.15, Õpetaja 9a. Treener Reimo Kivine. GRUPP TÄITUNUD!
  • Slackline 1 (8-13 a), algajad: E ja K 18.30-19.30, Näituse 33. Treener Kristjan Kullamaa. 
  • Sportakrobaatika (8-13 a), võistlusgrupp: E ja K 15.00-16.30, Näituse 33. Treener Diana Tärn. 
  • Parkuur 1 (8-10 a), algajad: E ja K 14.15-15.15, Õpetaja 9a. Treener Reimo Kivine. GRUPP TÄITUNUD!
  • Tsirkus 1 (8-13 a): E ja K 14.00-15.00, Näituse 33. Treener Diana Tärn. 
  • Õhuakrobaatika 1 (8-10 a): E ja K 18.30-19.30, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. GRUPP TÄITUNUD!

T ja N

  • Akrobaatika 16 (8-10 a): T ja N 13.30-14.30, Tuglase 14. Treener Oliver Arg. 
  • Akrobaatika 35 (8-10 a): T ja N 13.45-14.45, Näituse 33. Treener Heigo Klaos. UUS GRUPP!
  • Akrobaatika 17 (8-10 a): T ja N 15.00-16.00, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. GRUPP TÄITUNUD!
  • Akrobaatika 18 (8-10 a): T ja N 14.30-15.30, Tuglase 14. Treener Tanel Altement ja Verner Mägi. 
  • Akrobaatika 19 (8-10 a): T ja N 17.00-18.30, Tuglase 14. Treener Oliver Arg.  GRUPP TÄITUNUD!
  • Akrobaatika 20 (8-10 a): T ja N 18.00-19.00, Tuglase 14.  Treener Verner Mägi. GRUPP TÄITUNUD!
  • Parkuur 7 (8-10 a), edasijõudnud: T ja N 18.30-19.30, Õpetaja 9a. Treener Reimo Kivine. GRUPP TÄITUNUD!
  • Slackline 3 (8-13 a), edasijõudnud: T ja N 18.30-20.00, Näituse 33. Treener Kristjan Kullamaa. 
  • Tsirkus (8-10 a): T ja N 9.30-10.30, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. 
  • Tsirkus 3 (8-13 a): T ja N 14.15-15.15, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. 
  • Õhuakrobaatika 3 (8-10 a): T ja N 10.30-11.30, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. 
  • Õhuakrobaatika 4 (8-13 a): T ja N 15.15-16.15, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn.  GRUPP TÄITUNUD!

R

  • Parkuuri vabatreening (kõik vanused): R 14.00-18.00, Õpetaja 9a. Treenerid Reimo Kivine ja Arnold Jüriado. 
  • Vabatreening  1 (kõik vanused): R 13.00-17.00,  Tuglase 14. Treenerid Oliver Arg ja Tanel Altement. 

P

  • Vabatreening 2 (kõik vanused): P 17.00-20.00, Tuglase 14. Arnold Jüriado.