8-10-aastased

NB! Juulis ja augustis erigraafik, mille leiate siit: http://akros.ee/archives/5381

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

NB! Allolev tunniplaan kehtib kuni 30.06.2021

E, K ja R

  • TeamGym 1 (6-8 a), võistlusgrupp: E, K ja R 17.00-18.30, Tuglase 14. Treenerid Oliver Arg Verner Mägi. 
  • TeamGym 2 (8-11 a), võistlusgrupp: E, K ja R 15.30-17.00,  Tuglase 14. Treenerid Oliver Arg ja Verner Mägi.

E ja K

  • Akrobaatika 12 (8-10 a): E ja K 14.30-15.30, Tuglase 14. Treener Oliver Arg.
  • Akrobaatika 13 (8-10 a): E ja K 14.00-15.00, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. 
  • Akrobaatika 21 (8-10 a): E ja K 15.30-16.30, Näituse 33. Treener Heigo Klaos. 
  • Akrobaatika 14 (8-10 a): E ja K 14.00-15.00, Tuglase 14. Treener Tanel Altement. 
  • Akrobaatika 15 (8-10 a): E ja K 16.30-17.30, Tuglase 14. Treener Tanel Altement. 
  • NB! Parkuur 1, 4, 7 (8-10 a): E ja K 15.00-16.00, Õpetaja 9a. Treener Reimo Kivine. 
  • Slackline 1 (8-13 a): E ja K 18.30-19.30, Vanemuise park, (vihma korral Näituse 33). Treener Kristjan Kullamaa. 
  • Slackline 3 (8-13 a): E ja K 18.30-19.30, Vanemuise park, (vihma korral Näituse 33). Treener Kristjan Kullamaa.
  • Sportakrobaatika (8-13 a), võistlusgrupp: E ja R 15.00-16.30, Tuglase 14. Treener Diana Tärn. 
  • Õhuakrobaatika 1 (8-10 a): E ja K 18.30-19.30, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. 

T ja N

  • Akrobaatika 16 (8-10 a): T ja N 13.30-14.30, Tuglase 14. Treener Oliver Arg. 
  • Akrobaatika 35 (8-10 a): T ja N 13.45-14.45, Näituse 33. Treener Heigo Klaos. 
  • Akrobaatika 17 (8-10 a): T ja N 15.00-16.00, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles.
  • Akrobaatika 18 (8-10 a): T ja N 14.30-15.30, Tuglase 14. Treener Tanel Altement ja Verner Mägi. 
  • Akrobaatika 19 (8-10 a): T ja N 17.10-18.30, Tuglase 14. Treener Oliver Arg. 
  • Akrobaatika 20 (8-10 a): T ja N 18.00-19.00, Tuglase 14.  Treener Verner Mägi. 
  • NB! Parkuur 1, 4, 7 (8-10 a): T ja N 16.00-17.00, Tartu Lauluväljak. Treener Reimo Kivine.  
  • Tsirkus 3 (8-13 a): T ja N 14.15-15.15, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn.  
  • Õhuakrobaatika 4 (8-13 a): T ja N 15.15-16.15, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn.

R

  • Parkuur 9 (8-10 a): R 14.15-15.15, Õpetaja 9a. Treener Arnold Jüriado. UUS GRUPP! Alustab 19.02.2021. Treening 1 kord nädalas (kuutasu 20 eurot).
  • Parkuur 11 (8-10 a): R 16.15-17.15, Õpetaja 9a. Treener Arnold Jüriado. UUS GRUPP! Alustab 19.02.2021. Treening 1 kord nädalas (kuutasu 20 eurot).

L

  • Parkuuri vabatreening (kõik vanused): L 11.00-14.00, Õpetaja 9a. Treenerid Reimo Kivine ja Arnold Jüriado. Alates 20.11 ajutiselt treeninguid ei toimu, kuni olukorra normaliseerumiseni.

P

  • Vabatreening 2 (kõik vanused): P 17.00-20.00, Tuglase 14. Arnold Jüriado. Alates 20.11 ajutiselt treeninguid ei toimu, kuni olukorra normaliseerumiseni.