11-13-aastased

E, K ja R

  • TeamGym 2 (8-11 a), võistlusgrupp: E, K ja R 15.30-17.00, Tuglase 14. Treenerid Oliver Arg ja Verner Mägi. 
  • TeamGym 3 (11-14 a), võistlusgrupp: E, K ja R 18.00-20.00, Tuglase 14. Treenerid Verner Mägi ja Oliver Arg. 
  • Tricking (11-16 a), edasijõudnud: E, K ja R 19.00-20.30, Laulupeo pst 21/ Tuglase 14. Treenerid Arnold Jüriado ja Markus Tamm. 

E ja K

  • Akrobaatika 22 (11-13 a): E ja K 15.00-16.00, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. 
  • Akrobaatika 23 (11-13 a): E ja K 15.30-16.30, Tuglase 14. Treener Tanel Altement. 
  • Akrobaatika 24 (11-13 a): E ja K 17.30-18.30, Tuglase 14. Treener Tanel Altement. 
  • Akrobaatika 25 (neiud, 11-16 a), edasijõudnud: E 19.00-20.30 ja K 19.00-20.00 Näituse 33. Treener Reimo Kivine. 
  • Parkuur 2 (11-13 a), algajad: E ja K 15.15-16.15, Õpetaja 9a. Treener Reimo Kivine. GRUPP TÄITUNUD!
  • Parkuur 3 (11-16 a), edasijõudnud: E ja K 16.15-17.15, Õpetaja 9a. Treener Reimo Kivine.GRUPP TÄITUNUD!
  • Slackline 1 (8-13 a), algajad: E ja K 18.30-19.30, Näituse 33. Treener Kristjan Kullamaa. 
  • Sportakrobaatika (8-13 a), võistusgrupp: E ja K 15.00-16.30, Näituse 33. Treener Diana Tärn.
  • Tsirkus 1 (8-13 a): E ja K 14.00-15.00, Näituse 33. Treener Diana Tärn. 
  • Õhuakrobaatika 2 (11-16 a): E ja K 19.30-20.30, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. 

T ja N

  • Akrobaatika 26 (11-13 a): T ja N 14.30-15.30, Tuglase 14. Treener Oliver Arg. 
  • Akrobaatika 27 (11-13 a): T ja N 16.00-17.00, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. GRUPP TÄITUNUD!
  • Akrobaatika 28 (11-13 a): T ja N 15.30-17.00, Tuglase 14. Treenerid Tanel Altement ja Verner Mägi. 
  • Akrobaatika 29 (11-13 a): T ja N 17.00-18.00, Tuglase 14. Treenerid Tanel Altement ja  Verner Mägi. 
  • Showgrupp (11-16 a), esinemisgrupp: T ja N 19.00-20.30, Tuglase 14. Treener Verner Mägi. 
  • Akrobaatika 34 (12-16 a): T ja N 19.30-20.30, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. UUS GRUPP!
  • Parkuur 5 (11-16 a), algajad: T ja N 16.30-17.30 Õpetaja 9a. Treener Reimo Kivine. GRUPP TÄITUNUD!
  • Akrobaatika 30 (11-13 a): T ja N 18.30-20.00, Tuglase 14. Treener Oliver Arg. Alates 3.09. GRUPP TÄITUNUD!
  • Slackline 3 (8-13 a), edasijõudnud: T ja N 18.30-20.00, Näituse 33. Treener Kristjan Kullamaa. 
  • Tsirkus 3 (8-13 a): T ja N 14.15-15.15, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. 
  • Õhuakrobaatika 4 (8-13 a): T ja N 15.15-16.15, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. GRUPP TÄITUNUD!

    R

  • Parkuuri vabatreening (kõik vanused): R 14.00-18.00, Õpetaja 9a. Treenerid Reimo Kivine ja Arnold Jüriado. 
  • Vabatreening  1 (kõik vanused): R 13.00-17.00, Tuglase 14. Treenerid Oliver Arg ja Tanel Altement. 

    P

  • Vabatreening 2 (kõik vanused): P 17.00-20.00, Tuglase 14. Arnold Jüriado.