11-13-aastased

NB! Juulis ja augustis erigraafik, mille leiate siit: http://akros.ee/archives/5381

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

NB! Allolev tunniplaan kehtib kuni 30.06.2021

E, K ja R

  • TeamGym 2 (8-11 a), võistlusgrupp: E, K ja R 15.30-17.00, Tuglase 14. Treenerid Oliver Arg ja Verner Mägi. 
  • TeamGym 3 (11-14 a), võistlusgrupp: E, K ja R 18.00-20.00, Tuglase 14. Treenerid Verner Mägi ja Oliver Arg. 
  • Tricking (11-16 a), edasijõudnud: E, K ja R 19.00-20.30, Laulupeo pst 21/ Tuglase 14. Treener Karl Sala. 

E ja K

  • Akrobaatika 22 (11-13 a): E ja K 15.00-16.00, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. 
  • Akrobaatika 23 (11-13 a): E ja K 15.30-16.30, Tuglase 14. Treener Tanel Altement. 
  • Akrobaatika 24 (11-13 a): E ja K 17.30-18.30, Tuglase 14. Treener Tanel Altement. 
  • NB! Parkuur 2, 5 (11-13 a): E ja K 16.00-17.00, Õpetaja 9a. Treener Reimo Kivine. 
  • Slackline 1 (8-13 a): E ja K 18.30-19.30, Vanemuise park, (vihma korral Näituse 33). Treener Kristjan Kullamaa. 
  • Slackline 3 (8-13 a): E ja K 18.30-19.30, Vanemuise park, (vihma korral Näituse 33). Treener Kristjan Kullamaa.
  • Sportakrobaatika (8-13 a), võistlusgrupp: E ja R 15.00-16.30, Tuglase 14. Treener Diana Tärn. 
  • Õhuakrobaatika 2 (11-16 a): E ja K 19.30-20.30, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. 

T ja N

  • Akrobaatika 26 (11-13 a): T ja N 14.30-15.30, Tuglase 14. Treener Oliver Arg. 
  • Akrobaatika 27 (11-13 a): T ja N 16.00-17.00, Näituse 33. Treener Hans Christjan Lilles. 
  • Akrobaatika 28 (11-13 a): T ja N 15.30-17.00, Tuglase 14. Treenerid Tanel Altement ja Verner Mägi. 
  • Akrobaatika 29 (11-13 a): T ja N 17.00-18.00, Tuglase 14. Treenerid Tanel Altement ja  Verner Mägi. 
  • Showgrupp (11-16 a), esinemisgrupp: T ja N 19.00-20.30, Tuglase 14. Treener Verner Mägi. 
  • Akrobaatika 34 (12-16 a): T ja N 19.15-20.30, Tuglase 14. Treener Karl Sala. 
  • NB! Parkuur 2, 5 (11-13 a): T ja N 17.00-18.00, Tartu Lauluväljak. Treener Reimo Kivine.
  • NB! Parkuur 3 (11-16 a): E ja K 18.00-19.00, Tartu Lauluväljak. Treener Reimo Kivine.
  • Akrobaatika 30 (11-13 a): T ja N 18.30-20.00, Tuglase 14. Treener Oliver Arg. 
  • Tsirkus 3 (8-13 a): T ja N 14.15-15.15, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn. 
  • Õhuakrobaatika 4 (8-13 a): T ja N 15.15-16.15, Õpetaja 9a. Treener Diana Tärn.

R

  • Parkuur 10 (11-13 a): R 15.15-16.15, Õpetaja 9a. Treener Arnold Jüriado. UUS GRUPP! Alustab 19.02.2021. Treening 1 kord nädalas (kuutasu 20 eurot).
  • Parkuur 12 (11-16 a): R 17.15-18.15, Õpetaja 9a. Treener Arnold Jüriado. UUS GRUPP! Alustab 19.02.2021. Treening 1 kord nädalas (kuutasu 20 eurot).

L

  • Parkuuri vabatreening (kõik vanused): L 11.00-14.00, Õpetaja 9a. Treenerid Reimo Kivine ja Arnold Jüriado. Alates 20.11 ajutiselt treeninguid ei toimu, kuni olukorra normaliseerumiseni.

P

  • Vabatreening 2 (kõik vanused): P 17.00-20.00, Tuglase 14. Arnold Jüriado. Alates 20.11 ajutiselt treeninguid ei toimu, kuni olukorra normaliseerumiseni.